W obniżonej cenie

Produkt: EX10011460

|

Model: RCWR-1200.4

Półka wisząca - 120 cm - 2 blaty

789,00 zł 929,00 zł
Ceny zawierają VAT

Najniższa cena z ostatnich 30 dni przed obniżką: 929,00 zł

Gotowe do wysyłki!

Czas dostawy to ok. 1-2 dni

W 100% bezpieczna płatność

  • Wiele miejsca – 2 półki o długości 120 cm i szerokości 40 cm
  • Wytrzymałość – stal nierdzewna jest idealnym materiałem dla gastronomii
  • Łatwe czyszczenie – gładkie powierzchnie, brak ostrych krawędzi
  • Oszczędność miejsca – mocowanie do ściany

OPIS PRODUKTU

Półka wisząca nierdzewna - podwójna - 40 kg

Chcesz, aby Twoja kuchnia była wyposażona w funkcjonalny sprzęt gastronomiczny? Pomyśl o meblach ze stali szlachetnej oferowanych przez niemiecką markę Royal Catering. Półka wisząca nierdzewna sprawdzi się m.in. w restauracjach, stołówkach i bufetach. Model RCWR-1200.4 charakteryzuje się dużą funkcjonalnością, solidnym wykonaniem oraz atrakcyjnym stosunkiem jakości do ceny.

Półka ścienna ze stali szlachetnej Royal Catering RCWR-1200.4 – opis

Duża wytrzymałość jest zasługą stali szlachetnej. Półka wisząca nierdzewna wyposażona została w konsole (2 na każdy blat) wzmacniające całą konstrukcję. Dzięki temu mebel może być wykorzystywany do przechowywania ciężkich sprzętów typu garnki, akcesoria i zastawa kuchenna. Na dwóch blatach o dł. 120 cm i głębokości 40 cm pomieścisz przedmioty o łącznej masie 40 kg (po 20 kg na półkę). Grubość powierzchni wynosi 3,5 cm, co zapewnia im dużą stabilność.

Łatwe czyszczenie to cecha wszystkich mebli gastronomicznych od Royal Catering. Podwójna półka ścienna posiada bardzo gładką strukturę, z której wygodnie ściera się kurz/tłuszcz. Blaty można zdjąć i dokładnie wyczyścić. Do ich umycia wystarczy woda z delikatnym detergentem. Gładkie krawędzie zwiększają bezpieczeństwo użytkowania.

Regulacja wysokości półek możliwa jest dzięki 2 szynom mocującym. Wzdłuż nich, na różnej wysokości, rozmieszczono otwory, w które wkłada się zaczepy półek. W ten sposób dostosowuje się odległość między blatami do indywidualnych potrzeb.

Półka wisząca nierdzewna od Royal Catering jest praktycznym meblem gastronomicznym pozwalającym lepiej zorganizować pracę w profesjonalnych kuchniach i maksymalnie wykorzystać ich metraż. Model RCWR-1200.4 sprawia, że wszystkie potrzebne sprzęty, akcesoria oraz składniki znajdują się zawsze pod ręką!

DANE TECHNICZNE

CZĘSTO ZADAWANE PYTANIA