Półki wiszące

Zainspiruj się blogiem expondo

Stal szlachetna jest surowcem bardzo trwałym. Cechuje ją odporność na korozję oraz działanie kwasów zawartych w pożywieniu. Ma bardzo gładką powierzchnię, do której nie przylegają zabrudzenia. Ewentualne resztki żywności lub kurzu, olej, smar itp. bardzo łatwo usunąć za pomocą wody z łagodnym detergentem.

Stal szlachetna jest także bardzo efektowna; przez lata zachowuje połysk. Wszystkie te właściwości sprawiły, że stanowi idealny materiał do produkowania sprzętów dla branży gastronomicznej. Oprócz zrobionych ze stali szlachetnej półek wiszących posiadamy w ofercie wykonane z niej funkcjonalne warniki do wody, zaparzacze do kawy, piece do pizzy i wiele innych artykułów!

Półki wiszące w zgodzie z HACCP

Półki wiszące nie zajmują wiele miejsca i łatwo je zamontować. Są odpowiednie do umieszczenia na nich przedmiotów, które warto mieć pod ręką w każdej profesjonalnej kuchni: przypraw, naczyń lub sztućców.

Stal szlachetna spełnia normy HACCP dla materiałów bezpiecznych podczas produkcji i obrotu żywnością. Na zawieszonych w chłodni półkach śmiało można więc przechowywać surowe mięso, owoce lub warzywa.

Półki wiszące – zamów je z dostawą

Posiadamy w ofercie kompleksowe wyposażenie dla firm cateringowych, restauracji, hoteli, bufetów, stołówek, zakładów przetwórstwa spożywczego, a także pizzerii, burgerowni, barów i kantyn. Kupisz u nas wydajne krajalnice do warzyw i owoców, podgrzewacze do czekolady i maszyny do popcornu. Oprócz asortymentu dla branży HoReCa posiadamy także specjalistyczny sprzęt do warsztatów i dla przemysłu: nowoczesne piece tyglowe, spawarki oraz szlifierki.

Gwarantujemy, że każdy sprzęt oddawany w Twoje ręce to produkt najwyższej jakości w atrakcyjnej cenie. Wszystkie nasze artykuły przechodzą szereg wymagających testów technicznych. Pracownicy expondo.pl czuwają nad dopasowywaniem oferty do dynamicznie zmieniających się trendów na rynku urządzeń do profesjonalnego użytku. Dlatego nasz asortyment cieszy się stale rosnącym uznaniem klientów. Już dzisiaj sprawdź jakość prezentowanych półek wiszących i zamów odpowiednią dla Ciebie z dostawą pod wskazany adres!