Produkt: EX10012247

|

Model: RCER-6040

Regał metalowy - 60 x 40 x 180 cm - 200 kg - Royal Catering

1449,00 zł
Ceny zawierają VAT

Gotowe do wysyłki!

Czas dostawy to ok. 1-3 dni

W 100% bezpieczna płatność

  • Elastyczność – można go używać wszędzie tam, gdzie wymagana jest przestrzeń do przechowywania
  • Łatwy montaż – półkę można złożyć bez dodatkowych narzędzi
  • Praktyczność – otwarta konstrukcja umożliwia łatwe czyszczenie i wygodny dostęp
  • Stabilność – wytrzymały i trwały dzięki stali nierdzewnej
  • Siła – bardzo wysokie maksymalne obciążenie 200 kg

OPIS PRODUKTU

Regał metalowy od Royal Catering do Twojej przechowalni!

Czy to w restauracjach, hotelach, supermarketach, czy w domu, regał metalowy RCER-6040 od Royal Catering jest koniecznością w każdym pomieszczeniu magazynowym. Higieniczna i stabilna półka nadaje się do przechowywania szerokiej gamy rzeczy, od żywności po narzędzia, i może wytrzymać duże obciążenia. Do użytku profesjonalnego oraz prywatnego regał metalowy jest dla Ciebie idealny!

Regał ze stali nierdzewnej – higieniczny i mocny!

Regał ze stali nierdzewnej ma wymiary 60 x 40 x 180 cm i dlatego świetnie nadaje się do kuchni gastronomicznych lub magazynów. Dzięki nośności 50 kg na półkę można przechowywać wiele przyborów jednocześnie. Łącznie regał nierdzewny ma 4 piętra.

Dzięki konstrukcji wykonanej ze stali nierdzewnej regał półkowy jest nie tylko wyjątkowo stabilny i trwały, ale także łatwy w pielęgnacji. Stal nierdzewna jest odporna na korozję i można ją łatwo czyścić. Ponadto spełnia najwyższe standardy gastronomiczne, co sprawia, że przechowywanie żywności nie stanowi problemu.

Srebrny kolor nadaje meblowi szczególnie elegancki wygląd. Sprzęt nadaje się do stosowania we wszystkich możliwych obszarach: od restauracji po hotele i prywatne przestrzenie. Regał metalowy jest bardzo łatwy w montażu, nie są wymagane żadne dodatkowe narzędzia.

DANE TECHNICZNE

Oceny i opinie