(1) Ocena

Produkt: EX10011483

|

Model: RCAT-120/70KE

Składany stół roboczy - 120 x 70 cm - 215 kg

819,00 zł
Ceny zawierają VAT

Gotowe do wysyłki!

Czas dostawy to ok. 1-3 dni

W 100% bezpieczna płatność

  • Łatwa do przenoszenia składana konstrukcja
  • Obszerna powierzchnia robocza – 120 x 70 cm
  • Duża nośność: do 215 kg
  • Szybki montaż / demontaż – sprężynowy system składania
  • Konstrukcja ze stali nierdzewnej – higieniczna i łatwa do czyszczenia

OPIS PRODUKTU

Stół cateringowy składany Royal Catering

Składany stół roboczy od Royal Catering to mebel przeznaczonym do użytku w firmach cateringowych, hotelach, restauracjach, barach, bufetach itp. Sprzęt można swobodnie transportować, a jego solidna budowa ze stali nierdzewnej jest gwarancją trwałości i stabilności w trakcie eksploatacji. Zaletą jest też użyteczność na świeżym powietrzu, podczas imprez okolicznościowych, na weselach, festynach itd.

Składany stół roboczy RCAT-120/70KE – charakterystyka

Funkcjonalność modelu RCAT-120/70KE to zasługa składanej konstrukcji. Nowoczesny system składania pozwala na szybki i bezpieczny montaż i demontaż. W efekcie łatwo jest skompresować rozmiary stołu i przetransportować go w dowolne miejsce. Świetnie sprawdzi się zarówno podczas użytku w zamkniętych pomieszczeniach, jak i na zewnątrz, np. w trakcie imprez plenerowych.

Ergonomia pracy przy stole marki Royal Catering zapewniona została przez dużą powierzchnię roboczą o regulowanej wysokości. Wymiary blatu 120 x 70 cm gwarantują mnóstwo miejsca, zaś wysokość 85 cm to optymalny parametr dla komfortowego użytkowania. Dzięki regulowanym nóżkom wysokość można zmieniać o około +/- 10 mm.

Niezawodność produktu od Royal Catering wynika z jego stabilności. Podwójne sprężyny umieszczone poniżej każdej ramy nośnej stanowią znakomitą podporę, a jednocześnie system szybkiego składania/rozkładania. Dzięki nim mechanizm jest idealnie wyważony i ma wpływ na udźwig wynoszący aż 215 kg. Nasz stół roboczy sprawdzi się więc nawet podczas najbardziej zaawansowanych prac gastronomicznych.

Trwałość modelu RCAT-120/70KE to zasługa materiału, z którego został wykonany, czyli stali nierdzewnej. Charakteryzuje się ona odpornością na korozję, uporczywe zabrudzenia i uszkodzenia mechaniczne. Ponadto nie wchodzi w reakcję z żywnością, jest więc całkowicie bezpieczna dla zdrowia. Prezentowany mebel gastronomiczny służył będzie więc przez długie lata.

Składany stół roboczy RCAT-120/70KE stworzono z myślą o profesjonalnym zastosowaniu w branży HoReCa. Charakteryzuje się solidnym wykonaniem, a także mobilnością i dużą nośnością. Już dziś skorzystaj z oferty oficjalnego sklepu producenta marki Royal Catering, gdzie możesz liczyć na najkorzystniejszą cenę i profesjonalną obsługę. Przekonaj się już dziś!

DANE TECHNICZNE

CZĘSTO ZADAWANE PYTANIA

Oceny i opinie


4.0

W oparciu o 1 ocenę

01.06.2023

Gute Qualität, bei diesem Preis. Materialstärke könnte mehr sein und dann insgesamt stabiler. Verpackung ist eindeutig verbesserungswürdig!HQaYB