Darmowa przesyłka Najniższe ceny producenta 3 lata gwarancji konsumenckiej 30 dni na rezygnację

Stół ze zlewem - 2 komory - szafka

Royal Catering
Producent: Royal Catering

Wysyłka natychmiastowa
czas dostawy ok. 1-3 dni roboczych

2299,00 zł

z VAT | darmowa wysyłka

2299,00 zł

z VAT | darmowa wysyłka

RATY
już od 137,94zł

LEASING już od 186,91 zł
Masz pytania do tego produktu? Zadzwoń!
68 381 70 07

 
Stół ze zlewem - 2 komory - szafka Funkcjonalny stół ze zlewem marki Royal Catering pasuje...więcej

Stół ze zlewem - 2 komory - szafka

Funkcjonalny stół ze zlewem marki Royal Catering pasuje do profesjonalnego wykorzystywania w gastronomii: hotelach, restauracjach, barach, na stołówkach, a także w jednostkach użyteczności publicznej: szkołach, szpitalach, laboratoriach itd. Model RCHS-1400WS jest sprzętem o ponadprzeciętnych parametrach użytkowych.

Zlewozmywak gospodarczy z szafką – opis

Wielozadaniowość to znak rozpoznawczy oferowanego stołu z dwoma zlewami. Obecność dwóch osobnych komór daje sposobność jednoczesnego wykonywania kilku czynności, np. zmywania, płukania i dezynfekcji. Z kolei duża powierzchnia susząca umożliwia wygodne odkładanie wyczyszczonych naczyń do ocieknięcia.

Ergonomiczna konstrukcja projektu inżynierów z Royal Catering sprawdza się w kuchniach. Bardzo głębokie zbiorniki (26 cm) zabezpieczają obszar poza stanowiskiem roboczym przed ochlapaniem. Zmieszczą się w nich duże blachy do pieczenia, patelnie i garnki. Regulowane nóżki usprawniają ustawienie zlewozmywaka nawet na nierównej podłodze, a także ułatwiają czyszczenie pod nim. Dodatkową ochroną przed zabrudzeniem ściany jest 10-cm rant z tyłu. Odpływy znajdujące się pośrodku zlewów zapewniają optymalne odprowadzanie wody.

Łatwe czyszczenie jest zasługą m.in. stali nierdzewnej o minimalnie porowatej fakturze. Nie przywierają do niej resztki pożywienia, różne nieczystości. Bardzo wygodnie ją umyć za pomocą detergentu. Materiał odznacza się bezpieczeństwem dla żywności oraz biologiczną obojętnością. Przez lata zachowuje atrakcyjny połysk. Nie koroduje i cechuje się odpornością na mechaniczne uszkodzenia. Ze stali wykonano również sitka do odpływów. Mają gładką (bezpieczną dla rąk) powierzchnię oraz dają się w prosty sposób wyczyścić.

Duży obszar przechowywania uzyskano dzięki umieszczeniu szafki bezpośrednio pod zlewem gospodarczym. Magazynować w niej można naczynia, środki czystości i różne kuchenne przybory. Zmieści się w niej sprzęt o wielkości 61 x 32 cm. Dwoje przesuwnych drzwi dobrze oddziela znajdujące się w szafce przedmioty przed zabrudzeniami. Dodatkowo są wygodne w obsłudze (lekko przesuwają się po szynach) oraz estetycznie wyglądają. W porównaniu z tradycyjnymi drzwiami na zawiasach zaoszczędzone zostaje także miejsce w kuchni.

Proponowany stół ze zlewem z asortymentu Royal Catering sprawdzi się w każdej kuchni, gdzie ceniona jest wydajność. Model RCHS-1400WS gwarantuje odpowiednie wykonywanie powierzonych zadań. Łatwo go złożyć samodzielnie bez użycia narzędzi. Zlew gastronomiczny to produkt charakteryzujący się atrakcyjnym stosunkiem ceny do jakości.

 • Wielozadaniowość – dwie komory i ociekacz
 • Trwałość – stal nierdzewna
 • Użyteczność – pojemna szafka
 • Wygoda – ergonomiczna konstrukcja
 • Stylowy wygląd – estetyczny design i połysk

Mam zmywarkę – czy w takim przypadku dwukomorowy zlew nie będzie mi zbędny?

Z doświadczenia wiemy, że dwukomorowe zlewy są idealnie wykorzystywane do mycia większych naczyń, które często nie pasują do zmywarki.

Po co jest sitko w zlewie gastronomicznym?

Cedzak ze stali nierdzewnej chroni odpływ przed zatkaniem. Ma gładkie powierzchnie, które są bezpieczne dla rąk i wygodne do oczyszczenia.

Model RCHS-1400WS
Nr katalogowy 10010409
Stan artykułu Nowy
Wymiary każdej komory 40 x 40 x 26 cm
Rant 10 cm
Powierzchnia do suszenia 44 x 31 cm
Maks. wielkość przechowywanego przedmiotu 61 x 32 cm
Wymiary (DxSxW) 139,80 x 64,00 x 94,50 cm
Waga 38,80 kg
Wymiary wysyłki (DxSxW) 144,50 x 64,50 x 84,00 cm
Waga wysyłki 41,80 kg

Oferujemy następujący komplet:

 • Stół ze zlewem
 • Drzwi – 2 szt.
 • Nóżki – 4 szt.
 • Instrukcja obsługi

Całość jest dobrze zabezpieczona na czas transportu.

Pytania i odpowiedzi

 • Kontakt
  Phone

  68 381 70 07
  pn. - pt. 7:00 - 17:00
  Expondo Blog

  Email

  info@expondo.pl
  Odpowiemy na Twoje pytanie tak szybko jak to możliwe
 • Płatność
  Płać szybko i bezpiecznie
  Przelewy24 PayPal Blik Przelew bankowy Mastercard Visa Płatność ratalna Za pobraniem
Wcześniej oglądane