(1) Ocena

Produkt: EX10011473

|

Model: RC-BIS80FG

Stolik barowy - szary - składany - Ø80 cm - 110 cm

749,00 zł
Ceny zawierają VAT

Gotowe do wysyłki!

Czas dostawy to ok. 1-3 dni

W 100% bezpieczna płatność

  • Uniwersalność – stół o średnicy 80 cm i wysokości 110 cm idealny dla 3-4 osób
  • Funkcjonalność – składana konstrukcja umożliwia prosty transport i wygodne przechowywanie
  • Stabilność – krzyżowa podstawa
  • Wszechstronność – mebel sprawdzi się w codziennym użytkowaniu i na wystawnych przyjęciach

OPIS PRODUKTU

Składany stolik barowy

Stolik barowy marki Royal Catering to bardzo uniwersalny mebel, który sprawdzi się w lokalach takich jak restauracje, kawiarnie, pizzerie itp. Model RC-BIS80FG o średnicy 80 cm jest obliczony dla 3-4 osób. Sprawdzi się zarówno w codziennym użytku, jak i podczas eleganckich przyjęć.

Stół barowy Royal Catering – opis

Łatwy w czyszczeniu laminat atrakcyjnie się prezentuje. Nie wymaga konserwacji ani stosowania specjalnych środków chemicznych. Blat ma grubość 2,5 cm.

Prosta, składana konstrukcja sprawia, że stolik barowy jest przenośny oraz wygodny w transporcie. Szybko i łatwo go rozstawisz w każdej chwili.

Regulacja nóżek sprawia, że zmienisz wysokość stołu o kilka milimetrów. Może on stać nawet na nierównych powierzchniach i nie będzie się chwiał. Nie rysuje podłóg.

Dzięki solidnej stalowej podstawie i wytrzymałemu laminowanemu blatowi model RC-BIS80FB marki Royal Catering idealnie nadaje się do użytku w gastronomii. Jest to uniwersalne wyposażenie restauracji, baru, bistro oraz firmy cateringowej.

DANE TECHNICZNE

CZĘSTO ZADAWANE PYTANIA

Oceny i opinie


5.0

W oparciu o 1 ocenę

01.06.2023

Die Tische sind wunderbar und einfach einklappest. Der Preis ist absolut gerechtfertigt. Eine Husse braucht es nicht, da die Tische selbst sehr schön sind. Die Qualität ist sehr gut.