Nowy

Produkt: EX10012993

|

Model: RC_WMS_10

Waflownica - do rożków do lodów - 50 - 60 wafli/godz. - 55 x 70 mm - Royal Catering

3979,00 zł 4649,00 zł
Ceny zawierają VAT

Najniższa cena z ostatnich 30 dni przed obniżką: 4649,00 zł

Gotowe do wysyłki!

Czas dostawy to ok. 1-3 dni

W 100% bezpieczna płatność

  • Wydajność – produkuje do 50 - 60 wafli/godz. z mocą 1500 W
  • Profesjonalizm – wytwarza stożkowe wafle 55 x 70 mm do Twoich deserów lodowych
  • Szybkość – produkuje dwa wafle za jednym zamachem
  • Prostota – łatwa w obsłudze i czyszczeniu dzięki wysokiej jakości materiałom
  • Trwałość – profesjonalne urządzenie wykonane z wytrzymałych materiałów takich jak stal nierdzewna, żeliwo, stal i aluminium

OPIS PRODUKTU

Świeże wafle do Twoich lodowych kreacji dzięki waflownicy do rożków Royal Catering

Szczycisz się swoimi tradycyjnymi lub nietypowymi deserami lodowymi? Podkreśl ich wyjątkowy smak świeżo upieczonymi waflami! Twoja klientela będzie zachwycona, a Ty wyróżnisz się na tle konkurencji swoimi pysznymi lodami w rożkach. Zamiast piec każdego wafla osobno i zwijać je ręcznie, postaw na stworzoną specjalnie dla sektora gastronomicznego i lodziarni waflownicę do rożków od Royal Catering.

Wydajna maszyna do wafli do 50 - 60 wafli/godz.

Dzięki potężnej mocy 1500 W wytworzysz 50 - 60 wafli/godz. W zależności od tego, jak chrupiące mają być rożki, ich pieczenie zajmuje tylko od 1 do 2 min. Wafle do lodów produkowane są w klasycznym stożkowym kształcie i mają wymiary 55 x 70 mm. Użytkowanie, czyszczenie i konserwacja maszyny do wafli przebiega bardzo łatwo i intuicyjne. Dołączona miarka ułatwia tworzenie idealnych rożków lodowych.

Waflownica do rożków do lodów imponuje solidną i niezawodną profesjonalną jakością. Wykonanie z trwałych i odpornych materiałów, takich jak stal nierdzewna, żeliwo, stal i aluminium sprawia, że Ty i Twoja klientela będziecie cieszyć się świeżymi lodami przez wiele lat.

DANE TECHNICZNE

Oceny i opinie