Gofrownice

Zainspiruj się blogiem expondo

Mocna gofrownica gastronomiczna do baru, restauracji, food trucka

Prezentowane w naszym sklepie profesjonalne gofrownice gastronomiczne to urządzenia wysokiej jakości. Doskonale nadają się do pracy w restauracjach, kawiarniach, lodziarniach, hotelowych stołówkach, barach, food truckach i innych stacjonarnych czy mobilnych lokalach gastronomicznych. Dostępne są również mniejsze modele, które sprawdzą się także w prywatnych kuchniach.

Trwałe elementy, zastosowane do budowy, zapewniają wydajne i długoletnie użytkowanie gofrownic Royal Catering. Obudowa zrobiona została ze stali nierdzewnej, a płyty grzewcze z żeliwa. Takie połączenie materiałów tworzy wytrzymały sprzęt, odporny na uszkodzenia mechaniczne i korozję.

Profesjonalna gofrownica Royal Catering – najlepsza maszyna do gofrów

Nasze profesjonalne gofrownice to nie tylko solidne wykonanie i dbałość o detale. Projektanci z Royal Catering zadbali także o ich wygodną eksploatację oraz czyszczenie. Powierzchnie grzewcze pokryte są specjalną, nieprzywierającą powłoką, dzięki czemu gotowe gofry łatwiej zdejmować. Większość modeli wyposażono w rynienki, do których wycieka nadmiar ciasta.

Szybkie, komfortowe i bezpieczne użytkowanie zapewniają także wydajne termostaty wbudowane w nasze gofrownice gastronomiczne. Nowoczesny system grzewczy pozwala sprawnie określić potrzebną temperaturę i ustawić ją na stałym poziomie. W ten sposób przygotowanie chrupiących gofrów jest dużo prostsze. Ciepło równomiernie rozchodzi się po całej płycie. Dzięki temu ciasto rumieni się miarowo z każdej strony.

Dodatkowo wszystkie nasze maszyny do gofrów wyposażone zostały w zabezpieczenia, chroniące zarówno użytkownika, jak i sam sprzęt. Gofrownice mają izolowane termicznie rączki (do podnoszenia górnej płyty) oraz antypoślizgowe, gumowe nóżki (odpowiednie do stawiania sprzętu na stołach roboczych ze stali nierdzewnej). Takie rozwiązania sprawdzają się podczas czyszczenia gofrownicy lub przewożenia jej w food trucku.

Gofry na słodko najlepiej smakują w połączeniu z filiżanką aromatycznej kawy. Zatem wybierz profesjonalny ekspres do kawy ciśnieniowy lub przelewowy i poczuj się jak prawdziwy barista.

Gofrownica bąbelkowa Royal Catering - chrupiące, złociste gofry

Gofrownice bąbelkowe Royal Catering zbudowane są z wytrzymałych, wysokiej jakości materiałów oraz komponentów. Na równi z trwałością urządzeń stawiamy ich wygląd. Dlatego nasze maszynki do gofrów cechują się surowym designem, w którym przeważa stal nierdzewna. Nowoczesne i minimalistyczne wzornictwo sprawia, że wpasują się w niemal każdy wystrój kuchenny.

Profesjonalna gofrownica bąbelkowa Royal Catering przekonuje do siebie również swoją funkcjonalnością i wydajnością. W ofercie sklepu Expondo dostępne są modele z jedną lub dwiema płytami grzewczymi. Umożliwia to przygotowanie np. od 1 do 4 prostokątnych gofrów.

Potrzebujesz czegoś innego? Zwykła forma jest zbyt tradycyjna? A co powiesz na gofry okrągłe, trójkątne, o kształcie przypominającym koniczynę lub serce? Z Royal Catering wszystko jest możliwe i na wyciągnięcie ręki. Sprawdź naszą szeroką ofertę gofrownic gastronomicznych i wybierz model dla siebie.

Mocne gofrownice gastronomiczne to doskonałe wyposażenie baru mlecznego, śniadaniowni czy festynowego stoiska. Ich uzupełnieniem może być podgrzewacz do czekolady, która sprawdzi się jako polewa. Zobacz również nasze milkshakery/koktajlery – spienione mleko doskonale komponuje się ze słodkim gofrem – oraz maszyny do popcornu.

Prosta, intuicyjna obsługa, wydajny system grzewczy, wytrzymała budowa i różne formy gofrów – tak można opisać gofrownice od Royal Catering. Szybkie smażenie pozwala w krótkim czasie przygotować np. prostokątne gofry z owocami, okrągłe z szynką i serkiem czy trójkątne z dodatkiem czekolady oraz chilli. Tak naprawdę, to Ty decydujesz, jaki przysmak podasz.