Produkt: EX10012255

|

Model: RC-CU15

Zaparzacz do kawy - 15 l - Royal Catering

869,00 zł
Ceny zawierają VAT

Gotowe do wysyłki!

Czas dostawy to ok. 1-3 dni

W 100% bezpieczna płatność

  • Wielofunkcyjność – do parzenia i utrzymywania ciepła kawy, herbaty i naparów ziołowych
  • Bezpieczeństwo – nienagrzewające się uchwyty umożliwiają transport bez poparzeń
  • Pojemność – zbiornik 15 l (około 100 filiżanek)
  • Higieniczność – z kranikiem spustowym i tacą ociekową
  • Prostota – intuicyjny w obsłudze i szybki w czyszczeniu

OPIS PRODUKTU

60 filiżanek za jednym razem: zaparzacz do kawy od Royal Catering

Potrzebujesz urządzenia, które nadąży z ilością kawy dla Twoich klientów? W takim razie zaparzacz do kawy od Royal Catering to idealny produkt dla Ciebie. Sprzęt doskonale nadaje się nie tylko do kawy, ale także do przyrządzania i utrzymywania ciepła pysznych herbat czy zdrowych naparów ziołowych. Zaoszczędź czas przy robieniu dużych ilości kawy dzięki elektrycznemu zaparzaczowi o pojemności 15 l i zapewnij swoim klientom lub pracownikom energię na cały dzień.

Zaparzacz do kawy z nienagrzewającymi się uchwytami

Obudowa zaparzarki do kawy wykonana jest ze stali nierdzewnej, a kranik z miedzi. Dzięki nienagrzewającym się uchwytom urządzenie można wygodnie przenosić nawet po włączeniu. Dodatkowo pokrywa ze stali nierdzewnej posiada mechanizm blokujący, dzięki czemu nie rozlejesz gorącego napoju. Moc całkowita 1,550 W pozwala szybko podgrzać i utrzymać w optymalnej temperaturze gotowy napar. Obudowa pomaga również w utrzymaniu ciepła kawy lub herbaty przez długi czas.

Zintegrowany wskaźnik poziomu pokazuje, ile porcji kawy można nalać. W zależności od wielkości naczyń, dzięki pojemności 15 l możesz jednorazowo zaserwować około 100 filiżanek. O zakończeniu parzenia informuje dioda świecąca się na zielono.

Za pomocą kranika podgrzane napoje można nalewać bezpośrednio do filiżanek lub kubków i wygodnie podawać gościom. Kran sprawia, że możesz nalać gorące napoje w higieniczny sposób. Tacka ociekowa jest przymocowana do podstawy zaparzacza na kawę. Zapewnia ona dobrą higienę i łatwe czyszczenie.

DANE TECHNICZNE

Oceny i opinie