Zaparzacze do kawy

Zainspiruj się blogiem expondo

Zapach świeżo parzonej kawy towarzyszy najprzyjemniejszym chwilom w życiu. Przerwa na kawę kojarzy się z relaksem i czasem spędzonym z bliskimi. Naszym klientom oferujemy profesjonalne zaparzacze do kawy na takie właśnie specjalne okazje. Przeznaczone są zarówno dla profesjonalnych firm z branży HoReCa, jak i odbiorców prywatnych, planujących uroczystość z zaproszoną większą liczbą gości. Wszystkie urządzenia nadają się również do przygotowania herbaty, ziół, a niektóre do przyrządzenia grzanego piwa lub wina. Do „małej czarnej” idealnie pasują przepyszne gofry. W expondo.pl posiadamy wysokiej jakości gofrownice.

Wysokiej jakości zaparzacze do kawy z expondo.pl

W sklepie expondo.pl znajdziesz wiele sprzętów gastronomicznych, m.in. grille rolkowe do hot-dogów oraz tostery przelotowe. Uzupełnieniem asortymentu są wysokiej jakości zaparzacze do kawy. Wszystkie urządzenia charakteryzują się atrakcyjnym designem oraz dużą wydajnością.

Oferowane warniki zrobiono ze stali szlachetnej. Materiał charakteryzuje się dużą odpornością na uszkodzenia mechaniczne (np. zarysowania) oraz działanie gorąca. Nie poddaje się korozji, co wpływa na wydłużenie żywotności sprzętów z niej wykonanych. Gładką powierzchnię łatwo oczyścić za pomocą łagodnego detergentu. Zaparzacze do kawy marki Royal Catering są urządzeniami sprawdzonej jakości, pozwalającymi w szybkim czasie przygotować dużą ilość aromatycznego napoju. Zobacz też: ➔ warniki gastronomiczne marki Royal Catering!

Innymi sprzętami użytecznymi wszędzie tam, gdzie zachodzi konieczność przygotowywania potraw dla większej liczby osób są np. piły do kości, krajalnice elektryczne do wędlin, a także gastronomiczne stoły kuchenne. Ich duża powierzchnia robocza pozwala na wydajną pracą, a polerowany blat ze stali nierdzewnej gwarantuje zachowanie surowych norm higienicznych wymaganych podczas kontaktu z żywnością. Przekonaj się już dzisiaj o zaletach naszych produktów!

Zaparzacze do kawy z dostawą

Sklep internetowy expondo.pl proponuje szeroki wybór rozmaitych urządzeń gastronomicznych. Wszystkie nasze produkty posiadają wymagane prawem certyfikaty oraz przechodzą szereg drobiazgowych testów jakościowych. Dokonując u nas zakupu, masz pewność nabycia towaru najwyższej jakości, obojętnie czy chodzi o nadziewarkę do kiełbasy, milkshaker, czy frytownicę.

Powyższe dotyczy również urządzeń spawalniczych. Współpraca z marką Stamos Welding Group zaowocowała szerokim wyborem profesjonalnych maszyn do przecinania i łączenia metali, np. przecinarek plazmowych, spawarek MIG/MAG oraz akcesoriów do tego typu urządzeń.

Zaparzacze do kawy stanowią obowiązkowe wyposażenie firm cateringowych. To sprzęt mobilny, dający się dzięki kompaktowej budowie łatwo przenosić. Sprawdzi się więc zarówno na uroczystościach pod dachem, jak i na plenerowych imprezach, np. festynach i festiwalach. Warunkiem jest dostęp do energii elektrycznej, która zasilając urządzenie pozwoli cieszyć się smakiem zawsze ciepłego napoju. Już dzisiaj zamów zaparzacz do kawy z naszej oferty i skorzystaj z dostawy pod wskazany adres!