Nowy

Produkt: EX10021489

|

Model: SWG-EMP 50S300

Chwytak magnetyczny ręczny - 50 kg

1699,00 zł 1799,00 zł
Ceny zawierają VAT

Najniższa cena z ostatnich 30 dni przed obniżką: 1799,00 zł

Gotowe do wysyłki!

Czas dostawy to ok. 1-3 dni

W 100% bezpieczna płatność

  • Siła – bezpiecznie utrzymuje metalowe części o wadze do 50 kg z siłą przyczepności 284 kg
  • Skuteczność – mocny elektryczny magnes zasilany jest z wysokiej jakości akumulatora
  • Prosta obsługa – magnes jest aktywowany i dezaktywowany za pomocą dwóch przycisków
  • Poręczność – duży izolowany uchwyt pozwala pewnie chwycić przedmiot, nawet gdy jest gorący
  • Różnorodność – konstrukcja powierzchni montażowej jest odpowiednia dla płaskich i okrągłych elementów metalowych

OPIS PRODUKTU

Bezpiecznie trzymaj metale za pomocą chwytaka magnetycznego ręcznego Stamos Germany

Dzięki chwytakowi magnetycznemu ręcznemu zawsze pewnie trzymasz metalowe płyty lub rury. Aby to zrobić, po prostu aktywuj magnes, który jest zasilany przez potężną baterię. Użyj podnośnika magnetycznego do podnoszenia, ustawiania lub przenoszenia kawałków metalu. Pewnie leży w dłoni, jest chroniony przed wysoką temperaturą i w prosty sposób ułatwia pracę!

Chwytak magnetyczny przekonuje prostą obsługą

Możesz łatwo aktywować magnes podnośnika magnetycznego z siłą podnoszenia 50 kg za pomocą przycisku. Tworzy to bezpieczne połączenie z kawałkiem metalu, który chcesz przenieść. Powierzchnia styku o wymiarach 8,75 x 5,5 cm została zaprojektowana tak, aby można jej było używać zarówno do gładkich, jak i zakrzywionych powierzchni. Dzięki dużej sile przyczepności wynoszącej 284 kg podnoszenie i przenoszenie kawałka metalu jest wyjątkowo bezpieczne. Aby ponownie zwolnić chwytak magnetyczny ręczny, dezaktywuj go drugim przyciskiem.

Podnośnik magnetyczny obsługujesz za pomocą wydajnego akumulatora. Dla własnego bezpieczeństwa sprawdź poziom naładowania na wyświetlaczu zintegrowanym z uchwytem. Jeśli jest zbyt niski, wyświetlacz miga. Akumulator naładujesz za pomocą dostarczonego zasilacza.

Kompaktowa i lekka konstrukcja chwytaka magnetycznego pozwala z łatwością obsługiwać go nawet w ciasnych przestrzeniach. Dzięki izolowanej termicznie rękojeści również bezpiecznie przeniesiesz gorące kawałki metalu, np. po cięciu plazmowym lub spawaniu. Dostęp do ostrych przedmiotów też jest bezpieczniejszy dzięki chwytakowi magnetycznemu. Nie ma znaczenia, jak go użyjesz. Ręczny podnośnik magnetyczny docenisz jako nieodzownego pomocnika w warsztacie lub na budowie!

DANE TECHNICZNE

Oceny i opinie