Outlet
Produkty w outlecie to naprawione produkty zwrócone przez klientów lub produkty wystawowe. Mogą mieć niewielkie defekty kosmetyczne, jednak technicznie są całkowicie sprawne. Przysługuje na nie normalne prawo gwarancji i zwrotu.

Produkt: EX20021024

|

Model: LöTSTATION S-LS-15 BASIC

Outlet Stacja lutownicza - 4w1 - 1415 W - 4 x LED - Basic

2199,00 zł 2729,00 zł
Ceny zawierają VAT

Najniższa cena z ostatnich 30 dni przed obniżką: 2729,00 zł

Gotowe do wysyłki!

Czas dostawy to ok. 1-3 dni

W 100% bezpieczna płatność

  • Wielofunkcyjność – stacja lutownicza 4w1 Użyteczność – lutowanie, suszenie farby, cynowanie, naprawa sprzętu elektrycznego, obróbka plastiku itp.
  • Wysokie parametry – moc stacji 1415 W, temperatura 200-480°C
  • Wydajność – pistolet o mocy 700 W i kolba lutownicza o mocy 75 W
  • Czytelność – cztery jasne wyświetlacze LED
  • Bezpieczeństwo – ochrona przed wyładowaniami elektrostatycznymi (ESD)

OPIS PRODUKTU

Stacja lutownicza Stamos Soldering S-LS-15 Basic

Urządzenie marki Stamos Soldering to niezawodne wyposażenie w zakresie naprawy, kontroli i konserwacji elektroniki. Stacja lutownicza sprawdzi się w warsztatach elektronicznych, samochodowych, centrach serwisowych. Model S-LS-15 Basic umożliwia lutowanie i rozlutowywanie elementów BGA, SOIC, CHIP, QFP, PLCC, SMD, IC. Nadaje się do płyt głównych komputera, wszystkich rodzajów płyt SMT IC, telefonów komórkowych i diod LED. Pomoże również w suszeniu farb, usuwaniu klejów, obkurczaniu materiałów, rozmrażaniu, ogrzewaniu, spawaniu plastiku. Stacja jest wielofunkcyjna (4w1): zawiera lutownicę i pistolet na gorące powietrze, płytkę podgrzewającą oraz lampę grzewczą.

Zestaw do lutowania – opis

Efektywność sprzętu Stamos Soldering gwarantuje jego moc 1415 W oraz zakres temperatury od 200 do 480°C, co pozwala na odpowiednie przenikanie ciepła i tworzenie solidnych oraz trwałych połączeń. Z kolei bezszczotkowy wentylator generuje przepływ powietrza 120 l/min o regulowanej temperaturze w przedziale 100-480°C, będąc tym samym idealnym narzędziem do lutowania i rozlutowywania elementów montowanych powierzchniowo (SMD). Produkt wyposażono w kontroler PID Samsung.

Świetna funkcjonalność zestawu lutowniczego wynika z podgrzewanego stołu roboczego, który równomiernie ogrzewa obrabiane przedmioty, dając lepszą plastyczność materiału oraz zmniejszając widoczność śladów po obróbce. Dodatkowo technologia podczerwieni jako źródła ciepła w lampie zapobiega śladom na przetwarzanych materiałach i ich przegrzewaniu.

Wytrzymałość stacji zapewniają wysokiej jakości materiały. Przełączniki sterujące są stalowe, a przy tym łatwe w obsłudze i czytelne. Gumowe podkładki wykluczają ślizganie się czy zarysowanie powierzchni. Energooszczędna lampa LED oraz cztery wyświetlacze LED pozwalają precyzyjnie wykonać zadanie oraz dokładnie określić temperaturę. Stacja lutownicza marki Stamos Soldering jest także bezpieczna – użycie nowoczesnej technologii gwarantuje skuteczną ochronę całej stacji przed wyładowaniami elektrostatycznymi (ESD).

Użyteczność sprzętu wspomaga wyposażenie w pokrętło do dostosowania przepływu gorącego powietrza na dziewięciu poziomach. Dodatkowo można łatwo i precyzyjnie regulować prąd wyjściowy. Oprócz tego zestaw wyposażono w uchwyt na pistolet, umieszczony z boku.

Stacja lutownicza Stamos Soldering S-LS-15 Basic jest niezastąpionym wsparciem w warsztatach elektronicznych, samochodowych, centrach serwisowych. Wielofunkcyjne narzędzie (składa się z lutownicy, kolby na gorące powietrze, płytki podgrzewającej oraz lampy grzewczej) pozwala na lutowanie, cynowanie, naprawę sprzętu elektronicznego oraz obróbkę tworzyw sztucznych.

DANE TECHNICZNE

CZĘSTO ZADAWANE PYTANIA

Oceny i opinie