Produkt: EX10021162

|

Model: S-LS-71

Stacja lutownicza - 150 W

529,00 zł
Ceny zawierają VAT

Gotowe do wysyłki!

Czas dostawy to ok. 1-3 dni

W 100% bezpieczna płatność

  • Fachowość – idealna do precyzyjnych napraw sprzętu elektronicznego
  • Regulacja – temperatura lutowania w zakresie 150-450°C (302-842°F)
  • Czytelność – wyświetlacz LCD
  • Wydajność – stacja lutownicza o mocy 150 W + zdejmowany grot
  • Bezpieczeństwo – wysokiej jakość obudowa odporna na wyładowania elektrostatyczne

OPIS PRODUKTU

Stacja lutownicza Stamos Soldering

Profesjonalna stacja lutownicza marki Stamos Soldering to doskonały sprzęt do naprawy elektroniki. Jest przeznaczony do lutowania i rozlutowywania komponentów oraz przewodów. Model S-LS-71 będzie nieocenioną pomocą w warsztatach, garażach, pracowniach majsterkowiczów i nie tylko.

Lutownica elektryczna S-LS-71 – opis

Lekka konstrukcja kolby lutowniczej pozwala na swobodne manewrowanie elementem według uznania. Zapobiega też zmęczeniu dłoni i ramienia podczas wielogodzinnych napraw. Ponadto zastosowano zdejmowany grot, w celu wygodnej wymiany.

Możliwość regulacji temperatury pozwala dostosować urządzenie do obrabianego materiału. Poziom grzania ustawisz od 150 do 450°C. Zakres kalibracji wynosi ±50°C, a opór i potencjał pomiędzy końcówką grotu a uziemieniem wynoszą odpowiednio

Moc na poziomie 150 W sprawia, że stacja lutownicza jest wydajna. Gwarantuje ona odpowiedni transfer ciepła i nadaje się do użytku profesjonalnego oraz prywatnego. Z kolei obudowa chroni przed wyładowaniami elektrostatycznymi.

Wybierz efektywną stację lutowniczą Stamos Soldering i usprawnij pracę w swoim warsztacie naprawczym. Duża moc oraz lekka kolba sprawiają, że model S-LS-71 doskonale sprawdzi się zarówno w rękach profesjonalisty, jak i hobbysty. Złóż zamówienie już dziś!

DANE TECHNICZNE