Lampy z lupą

Zainspiruj się blogiem expondo

Lampa warsztatowa z lupą to sprzęt, który łączy w sobie funkcję oświetlania i powiększania elementów. Dzięki soczewkom możliwe jest powiększenie np. 3-krotne, 10-krotne lub 12-krotne. Energooszczędne diody LED zapewniają światło przyjazne dla wzroku. Za sprawą tego rozwiązania dokładną pracę można wykonywać bez znużenia przez wiele godzin.

Specjalnie zaprojektowany, okrągły układ diod sprawia, że urządzenie sprawdza się jako lampa bezcieniowa. Redukuje ona zjawisko cienia i oświetla wybrany element równomiernie ze wszystkich stron. Lampy bezcieniowe dostępne w sklepie expondo.pl wyróżniają się bardzo małym poborem energii elektrycznej.

Lampy z lupą – uniwersalna eksploatacja

Każde miejsce pracy elektronika, kosmetyczki, złotnika czy modelarza ma swoją specyfikę. Dlatego lampy warsztatowe z lupą marki Stamos Soldering mają giętką konstrukcję, którą możesz dopasować do swoich potrzeb. Statywy są elastyczne, a lampy obracają się pod różnym kątem. Solidne podstawy pozwalają stabilnie ustawić sprzęt na stole lub biurku.

Wybrane modele lampy z lupą posiadają rozwiązania idealnie sprawdzające się podczas takich czynności jak lutowanie i rozlutowywanie elementów. Należą do nich aluminiowe płytki z magnesami ułatwiające umieszczenie na podstawie np. płytki PCB. Lampa z lupą bezcieniowa Stamos Soldering to idealny wybór dla elektroników, elektryków i konstruktorów.

Lampa bezcieniowa Stamos Soldering

Lampa bezcieniowa marki Stamos Soldering jest niezwykle praktyczna nie tylko w serwisach elektronicznych lub zakładach mechaniki precyzyjnej. Bardzo dobrze sprawdzi się w innych miejscach, gdzie wykonuje się zadania wymagające dużej dokładności, np. salonach kosmetycznych i stylizacji paznokci, pracowniach złotniczych, rzemiosła artystycznego oraz malarstwa.

Pięcio- i dziesięciokrotne powiększenie odciążają wzrok podczas pracy. Pod soczewką widać idealnie każdy szczegół układu scalonego, ozdobne wyżłobienie w drewnie czy wzór na paznokciu. Komfortowi wykonywania takich zadań sprzyjają również ułożone na planie okręgu diody LED równomiernie oświetlające detal i redukujące cień. Energooszczędne lampy bezcieniowe emitują małe ilości ciepła.

Dwufunkcyjna lampa ze szkłem powiększającym spisze się również jako lampa biurkowa. Sklep expondo.pl oferuje wybór różnych wariantów kolorystycznych produktów w tej kategorii, podobnie jak w przypadku wag hakowych. Dowodzi to, że profesjonalne wyposażenie firm można odpowiednio dopasować do wnętrza danego pomieszczenia.

Zakupy na naszej stronie internetowej to udana inwestycja w zawodową działalność. Oprócz stacji lutowniczych i lamp bezcieniowych znajdziesz tutaj wyposażenie gastronomii, spawalni czy przeładowni. Zapewniamy szybką wysyłkę i fachowe doradztwo. Już dziś złóż zamówienie na expondo.pl!