W obniżonej cenie
(1) Ocena

Produkt: EX10021161

|

Model: S-LS-70

Stacja lutownicza - 550 W - kolba na gorące powietrze

319,00 zł 459,00 zł
Ceny zawierają VAT

Najniższa cena z ostatnich 30 dni przed obniżką: 459,00 zł

Gotowe do wysyłki!

Czas dostawy to ok. 1-3 dni

W 100% bezpieczna płatność

  • Fachowość – idealna do precyzyjnych napraw sprzętu elektronicznego
  • Wydajność – stacja o mocy 550 W
  • Czytelność – wyświetlacz LED
  • Personalizacja – dokładna regulacja temperatury lutowania
  • Wygoda – intuicyjna obsługa

OPIS PRODUKTU

Stacja lutownicza z kolbą na gorące powietrze Stamos Soldering

Profesjonalna stacja lutownicza marki Stamos Soldering to doskonały sprzęt do naprawy elektroniki, lutowania płytek obwodów drukowanych, cynowania i obróbki metali. Model S-LS-70 będzie nieocenioną pomocą w warsztatach, garażach, pracowniach majsterkowiczów i nie tylko.

Lutownica powietrzna S-LS-70 – opis

Lekka konstrukcja kolby na gorące powietrze pozwala na swobodne manewrowanie elementem według uznania. Zapobiega też zmęczeniu dłoni i ramienia podczas wielogodzinnych napraw.

Moc na poziomie 550 W sprawia, że stacja lutownicza jest wydajna. Parametr gwarantuje odpowiedni transfer ciepła oraz tworzenie trwałych połączeń. Ponadto przepływ powietrza do 23 l/min sprawdza się podczas lutowania i rozlutowywania elementów montowanych powierzchniowo (SMD).

Wygodną obsługę zapewnia intuicyjny panel sterowania. Za jego pomocą określisz temperaturę powietrza od 100 do 480°C oraz jego przepływ. Urządzenie posiada też funkcję timera. Parametry skontrolujesz za pomocą wyświetlacza LED.

Wybierz efektywną stację lutowniczą Stamos Soldering i usprawnij pracę w swoim warsztacie naprawczym. Duża moc oraz kolba na gorące powietrze sprawiają, że model S-LS-70 doskonale sprawdzi się zarówno w rękach profesjonalisty, jak i hobbysty. Złóż zamówienie już dziś!

DANE TECHNICZNE

Oceny i opinie