Produkt: EX10021153

|

Model: S-LS-62

Stacja lutownicza - 80 W - cyfrowa - LCD

369,00 zł
Ceny zawierają VAT

Gotowe do wysyłki!

Czas dostawy to ok. 1-3 dni

W 100% bezpieczna płatność

  • Wszechstronność – zakres temperatury 150-450°C (302-842°F)
  • Precyzja – idealna do naprawy urządzeń elektrycznych
  • Wydajność – moc stacji lutowniczej to 80 W
  • Widoczność – czytelny wyświetlacz LCD
  • Bezpieczeństwo – obudowa ESD

OPIS PRODUKTU

Cyfrowa stacja lutownicza - 80 W

Stacja lutownicza Stamos Soldering przeznaczona jest do profesjonalnych napraw sprzętu elektronicznego, a także lutowania i cynowania zróżnicowanych komponentów. Model S-LS-62 znajdzie zastosowanie zarówno w wyspecjalizowanych warsztatach elektronicznych, małych i dużych przedsiębiorstwach, jak i garażu każdego majsterkowicza. Dzięki dużej funkcjonalności urządzenia praca z nim przebiega w szybki i wygodny sposób.

Zestaw do lutowania S-LS-62 – charakterystyka

Wysoka wydajność urządzenia wynika z jego parametrów – mocy sięgającej 80 W oraz możliwości swobodnej regulacji temperatury w zakresie od 150 do 450°C. Tak szeroki przedział znacząco zwiększa precyzję lutowania zróżnicowanych materiałów oraz zezwala na lutowanie bezołowiowe.

Czytelny wyświetlacz LCD umożliwia objęcie pełnej kontroli nad stacją lutowniczą poprzez bieżące monitorowanie przebiegu jej pracy. Włącznik ON/OFF pozwala szybko uruchomić produkt bez konieczności ponownego podłączania go do źródła zasilania.

Niewielka waga oferowanej stacji do lutowania zapewnia dużą mobilność oraz ułatwia jej transport i przechowywanie. Do tego poręczny rozmiar oraz kompaktowa konstrukcja sprawiają, że urządzenie od Stamos Soldering można łatwo ustawić na każdym stanowisku pracy oraz używać przy wielu naprawach jednocześnie. Obudowę zabezpieczono przed wyładowaniami elektrostatycznymi (ESD).

Praktyczne zastosowanie modelu S-LS-62 jest zasługą możliwości swobodnej zmiany końcówki lutowniczej, w zależności od aktualnych potrzeb. Dodatkowo stacja lutownicza wyposażona została w urządzenie do czyszczenia końcówki, co sprawia, że jest ona niemal nieustannie gotowa do pracy.

Funkcjonalna stacja lutownicza marki Stamos Soldering sprawdzi się zarówno w użytku komercyjnym, jak i hobbystycznym. Model S-LS-62 to sprzęt, odznaczający się cenionymi w branży parametrami oraz wysoką niemiecką jakością wykonania. Zamów go z dostawą pod wskazany adres!

DANE TECHNICZNE

Oceny i opinie