Produkt: EX10021075

|

Model: S-LS-47

Stacja lutownicza - 80 W - cyfrowa - LED

179,00 zł
Ceny zawierają VAT

Gotowe do wysyłki!

Czas dostawy to ok. 1-2 dni

W 100% bezpieczna płatność

  • Precyzja – regulacja temperatury od 150°C do 480°C
  • Wydajność – moc 80 W, a czas nagrzewania to tylko 40 sekund do 400°C
  • Wyświetlacz LED – informujący o temperaturze
  • Lekkość i ergonomiczność – kompaktowa konstrukcja
  • Praktyczność – stojak na lutownicę i urządzenie do czyszczenia końcówki

OPIS PRODUKTU

Cyfrowa stacja lutownicza

Stacja lutownicza Stamos Soldering przeznaczona jest do profesjonalnych napraw sprzętu elektronicznego, a także lutowania i cynowania zróżnicowanych komponentów. Model S-LS-47 znajdzie zastosowanie zarówno w wyspecjalizowanych warsztatach elektronicznych, małych i dużych przedsiębiorstwach, jak i garażu każdego majsterkowicza. Dzięki dużej funkcjonalności urządzenia, praca z nim przebiega w szybki i wygodny sposób.

Zestaw do lutowania – charakterystyka

Wysoka wydajność urządzenia wynika z jego parametrów – mocy sięgającej 80 W oraz możliwości swobodnej regulacji temperatury w zakresie od 150°C do 480°C. Tak szeroki przedział znacząco zwiększa precyzję lutowania zróżnicowanych materiałów oraz zezwala na lutowanie bezołowiowe. Co więcej, sprzęt nagrzewa się do 400°C w ciągu zaledwie 40 sekund!

Czytelny wyświetlacz LED umożliwia objęcie pełnej kontroli nad stacją lutowniczą, poprzez bieżące monitorowanie przebiegu jej pracy. Umieszczony na przodzie obudowy włącznik ON/OFF pozwala szybko uruchomić produkt, bez konieczności ponownego podłączania go do źródła zasilania.

Niewielka waga oferowanej stacji do lutowania, zapewnia dużą mobilność oraz ułatwia jej transport i przechowywanie. Do tego poręczny rozmiar oraz kompaktowa konstrukcja sprawiają, że urządzenie od Stamos Soldering można łatwo zamontować na każdym stanowisku pracy oraz używać przy wielu naprawach jednocześnie. Gumowe nóżki zapobiegają ślizganiu się i rysowaniu powierzchni.

Praktyczne zastosowanie modelu S-LS-47 jest zasługą możliwości swobodnej zmiany końcówki lutowniczej, w zależności od aktualnych potrzeb. Dodatkowo stacja lutownicza wyposażona została w specjalne urządzenie do czyszczenia końcówki, co sprawia, że jest ona niemal nieustannie gotowa do pracy.

DANE TECHNICZNE

CZĘSTO ZADAWANE PYTANIA