(1) Ocena

Produkt: EX10021163

|

Model: S-LS-72

Stacja lutownicza - 90 W

479,00 zł
Ceny zawierają VAT

Gotowe do wysyłki!

Czas dostawy to ok. 1-3 dni

W 100% bezpieczna płatność

  • Fachowość – idealna do precyzyjnych napraw sprzętu elektronicznego
  • Regulacja – temperatura lutowania w zakresie 100-500°C (212-932°F)
  • Czytelność – wyświetlacz LCD
  • Wydajność – stacja lutownicza o mocy 90 W + zdejmowany grot
  • Bezpieczeństwo – wysokiej jakość obudowa odporna na wyładowania elektrostatyczne

OPIS PRODUKTU

Stacja lutownicza Stamos Soldering

Profesjonalna stacja lutownicza marki Stamos Soldering to doskonały sprzęt do naprawy elektroniki. Jest przeznaczony do lutowania i rozlutowywania komponentów oraz przewodów. Model S-LS-72 będzie nieocenioną pomocą w warsztatach, garażach, pracowniach majsterkowiczów i nie tylko.

Lutownica elektryczna S-LS-72 – opis

Lekka konstrukcja kolby lutowniczej pozwala na swobodne manewrowanie elementem według uznania. Zapobiega też zmęczeniu dłoni i ramienia podczas wielogodzinnych napraw. Ponadto zastosowano zdejmowany grot, w celu wygodnej wymiany.

Możliwość regulacji temperatury pozwala dostosować urządzenie do obrabianego materiału. Poziom grzania ustawisz od 100 do 500°C. Zakres kalibracji wynosi ±50°. Dzięki tym parametrom stacja lutownicza jest w stanie tworzyć trwałe połączenia bezołowiowe. Do kontrolowania ustawionych wartości służy ekran LCD.

Moc na poziomie 90 W sprawia, że stacja lutownicza jest wydajna. Gwarantuje ona odpowiedni transfer ciepła i nadaje się do użytku profesjonalnego oraz prywatnego. Z kolei obudowa chroni przed wyładowaniami elektrostatycznymi.

Wybierz efektywną stację lutowniczą Stamos Soldering i usprawnij pracę w swoim warsztacie naprawczym. Duża moc oraz lekka kolba sprawiają, że model S-LS-72 doskonale sprawdzi się zarówno w rękach profesjonalisty, jak i hobbysty. Złóż zamówienie już dziś!

DANE TECHNICZNE

Oceny i opinie


1.0

W oparciu o 1 ocenę

01.06.2023

Es ist nirgens beschrieben wo es Lötspitzen zu kaufen gibt und wie diese heißen. Sehr schlecht. Hätte ich das vorher gewusst, hätte ich mir nie mals diese Lötstation gekauft.