Produkt: EX10030750

|

Model: SBS-AHB-35

Balanser z wężem pneumatycznym - 2,5-3,5 kg - 1,3 m

939,00 zł
Ceny zawierają VAT

Gotowe do wysyłki!

Czas dostawy to ok. 1-2 dni

W 100% bezpieczna płatność

  • Nośność – przeznaczony do narzędzi o wadze 2,5-3,5 kg
  • Elastyczność – długość węża 1,3 m zapewnia maksymalną swobodę ruchów
  • Wygoda – odciąża podczas pracy z ciężkimi narzędziami pneumatycznymi i zapobiega zmęczeniu
  • Solidność – obudowa wykonana ze stali i odporny na rozerwanie wąż z poliestru
  • Bezpieczeństwo – utrzymuje narzędzia napędzane sprężonym powietrzem w optymalnej pozycji

OPIS PRODUKTU

Łatwa obsługa ciężkich narzędzi dzięki balanserowi pneumatycznemu od Steinberg Systems

Ułatw sobie pracę dzięki balanserowi z wężem pneumatycznym SBS-AHB-35 marki Steinberg Systems. Ciężkie narzędzia pneumatyczne będą wygodnie ustawione w wybranej pozycji, dzięki czemu wykonywanie zadań w warsztacie, przy produkcji seryjnej i na hali montażowej przebiegnie bez wysiłku.

Wytrzymały odciążnik z wężem pneumatycznym

Balanser pneumatyczny jest jak dodatkowa dłoń, która odciąży Cię podczas używania ciężkich narzędzi pneumatycznych. Utrzymuje sprzęt o wadze do 2,5-3,5 kg w wybranej pozycji. Ma to tę zaletę, że podczas pracy mniej się zmęczysz. Narzędzie można też łatwiej i dokładniej prowadzić, co sprawia, że uzyskuje się lepsze rezultaty.

Obudowa odciążnika jest wykonana z trwałej i wytrzymałej stali, która z łatwością znosi intensywne użytkowanie. Solidny wąż poliestrowy bezpiecznie podtrzymuje narzędzie pneumatyczne podczas montażu i innych prac. Jednocześnie sprzęt jest zasilany sprężonym powietrzem o ciśnieniu roboczym 10 bar (maks. ciśnienie to 60 bar). Balanser do sprężonego powietrza ma złącze R3/8”, a do węża R1/4”. Aby zapewnić bezpieczne korzystanie z odciążnika, musi być obsługiwany pionowo, co optymalnie zrównoważy ciężar.

Wąż ma długość 1,3 m, która zapewnia optymalną swobodę ruchów podczas pracy. Dzięki balanserowi masz narzędzie zawsze pod ręką, dzięki czemu miejsce pracy, na przykład w hali montażowej, jest uporządkowane. Wybierając model odciążnika do swojego sprzętu zasilanego sprężonym powietrzem, upewnij się, że jego nośność będzie odpowiednia.

DANE TECHNICZNE