Brak opinii Niech Twoja opinia będzie pierwsza

Inkubator laboratoryjny - do 70°C - 65 l - wymuszony obieg powietrza

3649,00 zł
Cena zawiera 23% VAT.

Produkt : EX10030735

|

Model : SBS-LI-65

Cena zawiera 23% VAT.

Gotowy do wysyłki!

Dostawa ok. czwartek, 18 lipca
Szt.
Rabat
Za produkt
1+
0%
3649,00 zł
3+
5%
3466,55 zł
5+
10%
3284,10 zł
10+
15%
3101,65 zł
Kluczowe informacje
  • Precyzja – utrzymanie stałej temperatury do 70°C z dokładnością do ± 1.5°C oraz timer 0-9999 min z automatycznym wyłączaniem
  • Skuteczność – sterowanie PID z wyświetlaczem LCD, cyrkulacja powietrza
  • Przestronność – wnętrze o pojemności 65 l wykonane ze stali nierdzewnej
  • Hermetyczność – żaroodporna uszczelka drzwi wykonana z gumy silikonowej bezpiecznie zamyka wnętrze
  • Wytrzymałość – solidna obudowa wykonana z zimnowalcowanej, powlekanej elektrostatycznie stali
Bezpieczne metody płatności
Szczegóły dostawy
Zwroty i gwarancja

OPIS PRODUKTU

Odpowiednia temperatura w inkubatorze laboratoryjnym

Mikroorganizmy, kultury komórkowe i sadzonki mają jedną wspólną cechę: potrzebują stałej temperatury, aby optymalnie rozwijać się w laboratorium. Zapewnia to inkubator laboratoryjny ze Steinberg Systems. Dzięki optymalnej kontroli temperatury i solidnej obudowie jest niezawodną pomocą w każdym laboratorium w branżach farmacji, medycyny, analizy żywności czy innych badaniach. Można go łatwo i skutecznie stosować.

Wysokiej jakości inkubator mikrobiologiczny od Steinberg Systems

Cieplarka laboratoryjna zapewnia optymalne warunki za pomocą sterowania PID. Można je ustawić na dotykowym panelu sterowniczym i sprawdzić na wyświetlaczu LCD. Oferuje takie funkcje, jak ustawienie czasu i temperatury, zabezpieczenie przed przegrzaniem, timer i automatyczne wyłączanie. Regulator temperatury precyzyjnie utrzymuje ustawioną temperaturę w zakresie od 5 do 70°C w ustawionym czasie 0-9999 min. Najniższa temperatura nigdy nie spada poniżej temperatury pomieszczenia. Jest to stale sprawdzane przez czujniki i automatycznie korygowane w przypadku odchyleń. W rezultacie inkubator laboratoryjny utrzymuje temperaturę z dokładnością do ± 1.5°C. Temperatura jest rozprowadzana równomiernie we wnętrzu za pośrednictwem systemu cyrkulacji powietrza, dzięki czemu nie występują wahania temperatury. Temperaturę możesz niezależnie ograniczyć na wyświetlaczu cyfrowym. Ponadto urządzenie ma funkcję sterylizacji przy użyciu światła UV.
Drzwi do przestronnego wnętrza są hermetycznie uszczelnione uszczelką z gumy silikonowej, co zapewnia minimalną utratę temperatury podczas inkubacji kultur lub bakterii. 
Wnętrze wykonano ze stali nierdzewnej, dzięki czemu jest niezwykle łatwe w pielęgnacji i niewrażliwe na korozję lub inne wpływy otoczenia. Dzięki pojemności 65 l cieplarka laboratoryjna jest niezwykle przestronna. Dzięki poziomom o regulowanej wysokości wnętrze optymalnie wykorzystasz oraz dostosujesz do różnych próbek lub kultur.
Obudowa wykonana jest z wytrzymałej walcowanej stali, która została pokryta powłoką elektrostatyczną. Dzięki temu zewnętrzna warstwa charakteryzuje się niezwykłą trwałością. Oznacza to, że inkubator laboratoryjny wytrzymuje duże obciążenia i łatwo się czyści.

DANE TECHNICZNE

Oceny i opinie


Sortuj według :

Z nami jesteś

w dobrych rękach!

Dzięki dużemu doświadczeniu, chęci do oferowania doskonałej jakości i oszczędzania pieniędzy rozwijamy własne silne marki o zrównoważonym wzornictwie „Made in Germany”. Ciesząc się uznaniem ponad 1000000 zadowolonych klientów, stale rozwijamy nowe metody, aby spełnić indywidualne życzenia i wymagania.

Nasza infolinia jest otwarta dla Ciebie

pn. - pt. 8:00 - 15:00

Zaufali nam eksperci na całym świecie
Ponad 16 lat
doświadczenia w e-commerce
3 MILIONY
osób kupiło nasze produkty