Produkt: EX10030556

|

Model: SBS-EC-500

Kamera endoskopowa - 50 m - Ø23 mm

4299,00 zł
Ceny zawierają VAT

Gotowe do wysyłki!

Czas dostawy to ok. 1-3 dni

W 100% bezpieczna płatność

  • Duży zasięg – przewód o długości 50 m
  • Widoczność – kamera z 12 diodami LED
  • Praktyczność – możliwość robienia zdjęć i nagrywania filmów z dźwiękiem
  • Nowoczesność – port na karty SD
  • Akcesoria – kolorowy ekran 7 cali

OPIS PRODUKTU

Kamera endoskopowa 50 m Steinberg Systems

Z profesjonalną kamerą endoskopową marki Steinberg Systems będziesz w stanie skontrolować stan odpływów, rur, instalacji wentylacyjnych i nie tylko. Model SBS-EC-500 sprawdzi się też w budownictwie, wiertnictwie przemysłowym, a nawet podczas badań archeologicznych.

Kamera inspekcyjna SBS-EC-500 – opis

Duży zasięg to zasługa przewodu o długości 50 m. Dzięki niemu kamera inspekcyjna dotrze nawet do bardzo oddalonych punktów instalacji. Praktyczna szpula pozwala zwinąć sondę i bezpiecznie ją przechować.

Doskonała jakość nagrywania wynika zastosowania nowoczesnej głowicy. Wyposażono ją w 12 diod LED oświetlające ciemne zakamarki. Obraz można powiększyć nawet 10-krotnie. Ponadto kamera endoskopowa sama się poziomuje. Pozwala to uzyskać bardzo wyraźne filmy i zdjęcia.

Kolorowy ekran TFT LCD służy do podglądu na żywo. Przekątna 7 cali i tryb wyświetlania w formatach 16:9 oraz 4:3 wpływają na dobrą widoczność obrazu. Ponadto na monitorze modelu SBS-EC-500 zobaczysz filmy i zdjęcia zapisane na karcie SD.

Zadbaj o właściwą kontrolę instalacji wodociągowej i wentylacyjnej z kamerą endoskopową marki Steinberg Systems. Długi przewód, możliwość nagrywania filmów z dźwiękiem i duży ekran LCD z pewnością ułatwią przeprowadzanie inspekcji. Całość wygodnie spakujesz do dołączonej walizki. Złóż zamówienie na model SBS-EC-500 już dziś!

DANE TECHNICZNE

CZĘSTO ZADAWANE PYTANIA