W obniżonej cenie

Produkt: EX10030555

|

Model: SBS-EC-670

Kamera endoskopowa - 60 m - Ø40 mm

13 049,00 zł 14 149,00 zł
Ceny zawierają VAT

Najniższa cena z ostatnich 30 dni przed obniżką: 14 149,00 zł

Gotowe do wysyłki!

Czas dostawy to ok. 1-3 dni

W 100% bezpieczna płatność

  • Duży zasięg – przewód o długości 60 m (maks. 80 m)
  • Widoczność – kamera z 42 diodami LED
  • Praktyczność – możliwość robienia zdjęć i nagrywania filmów z dźwiękiem
  • Nowoczesność – port na karty SD
  • Akcesoria – kolorowy ekran 9 cali

OPIS PRODUKTU

Kamera endoskopowa 60 m Steinberg Systems

Z profesjonalną kamerą endoskopową marki Steinberg Systems będziesz w stanie skontrolować stan odpływów, rur, instalacji wentylacyjnych i nie tylko. Model SBS-EC-670 sprawdzi się też w budownictwie, wiertnictwie przemysłowym, a nawet podczas badań archeologicznych.

Kamera inspekcyjna SBS-EC-670 – opis

Duży zasięg to zasługa przewodu o długości 60 m (maks. 80 m). Dzięki niemu kamera inspekcyjna dotrze nawet do bardzo oddalonych punktów instalacji. Praktyczna szpula pozwala zwinąć sondę i bezpiecznie ją przechować. Urządzenie pasuje do rur o średnicach w zakresie 70-300 mm.

Doskonała jakość nagrywania wynika zastosowania nowoczesnej głowicy. Wyposażono ją w 42 diody LED oświetlające ciemne zakamarki. Obraz można powiększyć nawet 10-krotnie. Ponadto kamera endoskopowa sama się poziomuje. Pozwala to uzyskać bardzo wyraźne filmy i zdjęcia. Widok jest transmitowany przez nadajnik 512 Hz.

Kolorowy ekran TFT LCD służy do podglądu na żywo. Przekątna 9 cali i tryb wyświetlania w formacie 16:9 wpływają na dobrą widoczność obrazu. Ponadto na monitorze modelu SBS-EC-670 zobaczysz filmy i zdjęcia zapisane na karcie SD.

Zadbaj o właściwą kontrolę instalacji wodociągowej i wentylacyjnej z kamerą endoskopową marki Steinberg Systems. Długi przewód, możliwość nagrywania filmów z dźwiękiem i duży ekran LCD z pewnością ułatwią przeprowadzanie inspekcji. Całość wygodnie spakujesz do dołączonej walizki. Złóż zamówienie na model SBS-EC-670 już dziś!

DANE TECHNICZNE

CZĘSTO ZADAWANE PYTANIA

Oceny i opinie