Produkt: EX10030441

|

Model: SBS-RL-500G

Laser obrotowy - Ø500 m - zielony

2679,00 zł
Ceny zawierają VAT

Gotowe do wysyłki!

Czas dostawy to ok. 1-3 dni

W 100% bezpieczna płatność

  • Duży zasięg – zakres pracy z detektorem do Ø500 m; zasięg widoczności do Ø40-50 m
  • Dokładność – precyzja ±20° w pionie i poziomie
  • Samopoziomowanie – zakres ±5°
  • Wodoszczelność – klasa ochrony IP54
  • Widoczność – zielony laser wydaje się jaśniejszy niż czerwony

OPIS PRODUKTU

Budowlany laser obrotowy Steinberg Systems

Laser obrotowy marki Steinberg Systems pozwoli precyzyjnie określić poziom w pomieszczeniach i na zewnątrz. Model SBS-RL-500G za sprawą pionowej i poziomej wiązki światła ułatwi równe ułożenie płytek, tapet czy dekoracji ściennych. Okaże się też niezastąpiony podczas stawiania schodów, zakładania instalacji grzewczych i przy innych pracach budowlanych.

Niwelator laserowy 360° SBS-RL-500G – opis

Doskonała widoczność linii to zasługa nadajnika o wysokiej intensywności. Emituje on zielony laser 2 klasy, przez co wiązka jest jasna i wyraźna. Długość fali wynosi 520 nm. Z kolei zasięg widoczności to Ø40-50 m, a przy użyciu detektora – nawet Ø500 m!

Precyzyjny pomiar wynika z zastosowania nowoczesnej technologii. Sprawia ona, że model SBS-RL-500G sam się poziomuje w zakresie ±5°. Wpływa to na dokładność lasera obrotowego wynoszącą ±20° w pionie i poziomie.

Szczelna obudowa pozwala na korzystanie z poziomicy nawet w czasie deszczu. Stopień ochrony IP54 gwarantuje idealną wodoodporność. Ponadto do zestawu dołączono pilot umożliwiający obsługę sprzętu na odległość. Wszystkie elementy urządzenia przechowasz i przetransportujesz w walizce.

Zadbaj o właściwy poziom podczas remontu z laserem obrotowym marki Steinberg Systems. Model SBS-RL-500G stanowi doskonały przykład połączenia wysokiej jakości wykonania z technologią zapewniającą precyzyjną pracę. Złóż zamówienie i przekonaj się sam!

DANE TECHNICZNE

CZĘSTO ZADAWANE PYTANIA

Oceny i opinie