Brak opinii Niech Twoja opinia będzie pierwsza

Mieszadło magnetyczne - 220°C - timer

1299,00 zł
Cena zawiera 23% VAT.

Produkt : EX10030257

|

Model : SBS-MR-1600/1T PRO

Ostatnie sztuki

Pośpiesz się! Zostało tylko kilka sztuk!

Cena zawiera 23% VAT.

Gotowy do wysyłki!

Dostawa ok. środa, 24 lipca
Szt.
Rabat
Za produkt
1+
0%
1299,00 zł
3+
5%
1234,05 zł
5+
10%
1169,10 zł
10+
15%
1104,15 zł
Kluczowe informacje
  • Dopasowanie dogodnej temperatury do danej cieczy – zakres 0-220°C
  • Możliwość ustawienia czasu działania – timer 0-9999 min
  • Mieszanie substancji w naczyniach o maks. pojemności 5l – duża platforma
  • Precyzyjne działanie i wygodna obsługa – kontroler PID i dotykowy panel sterowniczy
  • Czystość próbek, brak ryzyka uszkodzenia zewnętrznych elementów, łatwe czyszczenie – zalety mieszania magnetycznego
Bezpieczne metody płatności
Szczegóły dostawy
Zwroty i gwarancja

OPIS PRODUKTU

Mieszadło magnetyczne - 220°C - timer

Mieszadło magnetyczne Steinberg Systems to platforma laboratoryjna zapewniająca niezależną kontrolę parametrów – prędkości mieszania i mocy grzewczej – dla osiągnięcia najbardziej precyzyjnych ustawień. Model SBS-MR-1600/1T PRO służy do długotrwałego mieszania za pomocą mieszadełek magnetycznych, które zwykle stosuje się w placówkach zajmujących się badaniami w zakresie chemii, biologii i nauk pokrewnych.

Mieszadło laboratoryjne z podgrzewaniem – opis

Szeroki zakres eksploatacji sprzętu jest możliwy dzięki technologii pola magnetycznego, co sprawdza się w laboratoriach. Jeśli zachodzi konieczność długotrwałego i nieinwazyjnego mieszania, urządzenie marki Steinberg Systems to najlepsze rozwiązanie. Poleca się je m.in. do eksperymentów biochemicznych, badań środowiska, użytku edukacyjnego, w przemyśle naftowym oraz metalurgicznym.
Intensywne równoczesne mieszanie i podgrzewanie stanowi główną cechę modelu SBS-MR-1600/1T PRO. Oba działania mogą być prowadzone również niezależnie od siebie. Platforma o wielkości 187 x 187 mm pozwala wykorzystać kolbę o pojemności do 5 l. Maksymalna moc znamionowa mieszadła laboratoryjnego wynosi 660 W (600 W ogrzewanie i 60 W mieszanie), co sprawia, że podczas obu czynności jest oszczędzana energia i zostają zachowane wysokie parametry pracy.
Czujnik temperatury pokazuje jej dokładną wartość. Element można zamontować na statywie. Poziom zanurzenia użytkownik zmienia poprzez ustawienie wysokości uchwytu. Zastosowanie czujnika to czynność opcjonalna.
Zestaw dwóch mieszadełek magnetycznych został dołączony do przyrządu Steinberg Systems. Dzięki temu jedno mieszadełko dobrze sprawdzi się jako zapasowe, kiedy drugie jest np. myte, sterylizowane czy zagubiło się.
Maksymalna prędkość 1600 obr./min, jaką osiąga mieszadło magnetyczne, pozwala wykonywać nawet najbardziej wymagające zadania. Oprócz mieszania ciągłego urządzenie dysponuje funkcją timer w zakresie od 0 do 9999 minut. Aby uzyskać dokładniejszy wynik, wystarczy wybrać maksymalny czas, a kiedy on upłynie, mieszanie i podgrzewanie wyłączy się.
Cyfrowy wyświetlacz z dotykowym panelem sterowniczym umożliwia kontrolę wszystkich parametrów: ustawienie temperatury, prędkości obrotów i czasu. Obok wyświetlacza znajdują się dotykowe przyciski do wybierania żądanych wartości. Kontroler PID (proporcjonalno-całkująco-różniczkujący) utrzymuje wartości na określonym poziomie. Tym samym zapewnia najlepsze rezultaty pracy.
Cztery gumowe nóżki absorbują drgania, a tym samym stabilizują sprzęt na blacie. Chronią również powierzchnię roboczą przed zarysowaniami.

DANE TECHNICZNE

Oceny i opinie


Sortuj według :

Często zadawane pytania

Czy posiadacie w swojej ofercie inne mieszadła magnetyczne?

Tak. Dostępne są zakładce Przemysł – Sprzęt laboratoryjny – Mieszadła laboratoryjne.

Czy bezpieczne jest stosowanie mieszadła magnetycznego z teflonowym mieszadełkiem w silnie stężonym kwasie, np. azotowym?

Tak, teflon jest na takie działania odporny.

Z nami jesteś

w dobrych rękach!

Dzięki dużemu doświadczeniu, chęci do oferowania doskonałej jakości i oszczędzania pieniędzy rozwijamy własne silne marki o zrównoważonym wzornictwie „Made in Germany”. Ciesząc się uznaniem ponad 1000000 zadowolonych klientów, stale rozwijamy nowe metody, aby spełnić indywidualne życzenia i wymagania.

Nasza infolinia jest otwarta dla Ciebie

pn. - pt. 8:00 - 15:00

Zaufali nam eksperci na całym świecie
Ponad 16 lat
doświadczenia w e-commerce
3 MILIONY
osób kupiło nasze produkty