Produkt: EX10030660

|

Model: SBS-VP-200

Pompa próżniowa laboratoryjna - 2 zawory / manometry - 15 l - 180 W

1929,00 zł
Ceny zawierają VAT

Gotowe do wysyłki!

Czas dostawy to ok. 1-3 dni

W 100% bezpieczna płatność

  • Przyjazność dla środowiska – niskie zużycie energii i cykl wodny oszczędzają zasoby
  • Wydajność – dwie pompy próżniowe z oddzielnym przyłączem i manometrem do jednoczesnej pracy równoległej
  • Siła – moc 180 W, przepływ 60 l/min, pojemność 15 l i stopień podciśnienia do 98000 Pa
  • Elastyczność – zawór podciśnieniowy może być zainstalowany zgodnie z wymaganiami użytkownika
  • Trwałość – obudowa z wytrzymałego i odpornego na korozję tworzywa PP, elementy napędu ze stali nierdzewnej

OPIS PRODUKTU

Pompa próżniowa laboratoryjna - 2 zawory / manometry - 15 l - 180 W

Praktyczna pompa próżniowa marki Steinberg Systems znajdzie zastosowanie na uniwersytetach, w instytutach badawczych czy zakładach przemysłowych (branża farmaceutyczna, biochemiczna, inżynieria biologiczna/rolnicza itp.). Model SBS-VP-200 umożliwia wytworzenie próżni, która niezbędna jest w wielu procesach, np. odparowania, destylacji, krystalizacji, suszenia, odgazowania.

Pompa próżniowa Steinberg Systems – opis

Wydajność wynika z dużej mocy silnika 180 W, która wprawia w ruch wirnik wytwarzający próżnię. Pompa generuje podciśnienie do 98000 Pa. Pojemność 15 l jest optymalna do zastosowań laboratoryjnych. Przepływ wody o temperaturze 25°C wynosi 60 l/min. 

Wygodna obsługa to efekt zastosowania praktycznych elementów. Specjalny tłumik zmniejsza ilość gazu w wodzie. Sprawia to, że stopień podciśnienia jest wyższy i bardziej stabilny. Dzięki zmniejszonemu tarciu pomiędzy gazem a płynem poziom hałasu wynosi <50 dB. Manometry i zawory są podwójne, dzięki temu mogą być używane oddzielnie lub z dwiema pompami próżniowymi.

Energooszczędne urządzenie używa wody cyklicznie, co zapobiega jej marnowaniu. Całość jest bardzo solidna. Obudowę urządzenia wykonano z PP, natomiast elementy silnika ze stali nierdzewnej oraz materiałów zabezpieczonych antykorozyjnie. Dlatego też sprzęt posłuży długo i pomyślnie.

Szukasz praktycznej pompy próżniowej o dużej efektywności? Model SBS-VP-200 sprawdzi się podczas szeregu doświadczeń laboratoryjnych. Zamów urządzenie od Steinberg Systems z dostawą pod drzwi!

DANE TECHNICZNE

Oceny i opinie