Liczba opinii: (6)

Rejestrator temperatury i wilgotności - od -40 do 125°C - czujnik zewnętrzny

219,00 zł
Cena zawiera 23% VAT.

Produkt : EX10030460

|

Model : SBS-DL-123E

Cena zawiera 23% VAT.

Gotowy do wysyłki!

Dostawa ok. poniedziałek, 22 lipca
Szt.
Rabat
Za produkt
1+
0%
219,00 zł
3+
5%
208,05 zł
5+
10%
197,10 zł
10+
15%
186,15 zł
Kluczowe informacje
 • Wybór częstotliwości próbkowania w zakresie od 2 s do 24 h + czujnik zewnętrzny
 • Duży, podświetlany ekran LCD – łatwy odczyt niezależnie od warunków
 • Wysoka dokładność pomiaru temp. ±0,3%, wilg. ±3% – precyzja uzyskiwanych danych
 • Szeroki zakres od -40 do 125°C / 0-100% – dokonywanie pomiarów w różnorodnych warunkach
 • Duży zasób pamięci – zapis do 32000 odczytów
Bezpieczne metody płatności
Szczegóły dostawy
Zwroty i gwarancja

DANE TECHNICZNE

Rodzaj zasilania
Bateria
Rodzaj baterii
AAA
Wyświetlacz
LCD
Zasilanie
Akumulatorowe
Jednostki
°C / °F
Zakres pomiaru
2 s - 24 h
Klasa ochrony
IP20
Sposób podłączenia do komputera
Mini USB
Zakres pomiaru wilgotności [%]
0 - 100
Pojemność pamięci na pomiary
Temperatura: 16000 / wilgotność: 16000
Zakres pomiaru temperatury [°C]
-40 - 125
Dokładność pomiaru wilgotności [%]
±3
Dokładność pomiaru temperatury
±0,3°C
Zasilanie baterią
Tak
Baterie w zestawie
Tak
Liczba baterii
2
Wymiary (DxSxW)
12 x 7.3 x 2.4 cm
Waga
0.18 kg
Wymiary wysyłki (DxSxW)
16 x 10.2 x 5.9 cm
Waga wysyłki
0.33 kg

Zakres dostawy

 • Rejestr temperatury i wilgotności
 • Kabel USB
 • Zewnętrzny czujnik
 • Płyta CD
 • Bateria AAA – 2 szt.
 • Wkręty – 2 szt.
 • Rozszerzalna kotwa ścienna
 • Instrukcja obsługi

OPIS PRODUKTU

Rejestrator temperatury i wilgotności - czujnik zewnętrzny

Rejestrator temperatury i wilgotności od Steinberg Systems znajduje zastosowanie między innymi w różnych gałęziach przemysłu, ogrodnictwie, meteorologii oraz badaniach laboratoryjnych. Model SBS-DL-123E to kompaktowy i łatwy w obsłudze sprzęt, który sprawdzi się także w monitorowaniu warunków panujących w mieszkaniach.

Termometr i higrometr SBS-DL-123E – charakterystyka

Funkcjonalne urządzenie, jakim jest rejestrator temperatury i wilgotności SBS-DL-123E, ma wiele cech decydujących o jego uniwersalności w rozmaitych branżach: produkcyjnej, spożywczej, naukowej itp. Bezpieczeństwo i komfort użytkowania gwarantują niemiecka precyzja wykonania oraz wysoki standard ochrony IP20. Już dziś zamów produkt marki Steinberg Systems z dostawą pod wskazany adres!
Szeroki zakres mierzonych wartości jest wyróżnikiem urządzenia. Dokonuje ono pomiarów temperatur w zakresie od -40 do 125°C oraz wilgotności w skali od 0 do 100%. Dzięki temu znajduje zastosowanie w zróżnicowanych warunkach badawczych.
Dokładność rejestratora mieści się w przedziale ±0,3% dla temperatury oraz ±3% dla wilgotności. Model SBS-DL-123E pozyskuje dane ze środowiska z niewielkim marginesem błędu, przez co odczyty są wiarygodne i wyjątkowo precyzyjne.
Duże zasoby pamięci produktu marki Steinberg Systems pozwalają na zapisanie 32000 odczytów – po 16000 dla termometru i wilgotnościomierza. Zapisy mogą być rejestrowane z częstotliwością od 2 sekund do 24 godzin, co usprawnia monitorowanie zmian zachodzących w krótkich i długich odstępach czasu.
Podświetlany ekran LCD umożliwia szybki odczyt nocą oraz w ciemnych pomieszczeniach. Wyświetlacz wskazuje także godzinę i datę zebrania danych, zwiększając ich przydatność w profesjonalnej analizie. Dla większej wygody w urządzeniu zamontowano złącze USB, dzięki któremu bez trudu można podłączyć narzędzie do komputera i następnie przy jego użyciu pracować na odczytach.
Kompaktowe wymiary oraz niska waga miernika pozwalają na transport w dowolne miejsce. Wykonywanie pomiarów wewnątrz i na zewnątrz jest możliwe dzięki bezprzewodowemu zasilaniu. Do działania sprzętu wystarczą dwie baterie AAA, które są ogólnodostępne i z łatwością można je wymienić na nowe.
Użyteczność modelu SBS-DL-123E zwiększają specjalne nóżki i mocowanie do ściany, przez co sprawdza się on również jako stacja pogodowa. Na wyposażeniu urządzenia znajduje się zewnętrzny czujnik pozwalający na dotarcie do miejsc trudniej dostępnych.
Dodatkowe funkcje ułatwiają pracę. Jedną z nich jest alarm włączający się tuż przed osiągnięciem określonej wartości temperatury lub wilgotności. Za pomocą ikonek na wyświetlaczu narzędzia można monitorować stan baterii oraz pamięci. Podczas połączenia z komputerem rejestrator uruchamia na ekranie wskaźnik „LOG” informujący o przeniesieniu danych. Ponadto produkt marki Steinberg Systems posiada opcję zmiany skali temperatur ze stopni Celsjusza na stopnie Fahrenheita.

Oceny i opinie


4.0

Na podstawie 6 opinii

Sortuj według :

2 miesiące temu Opublikowano na Expondo Portugal

Szczyt

Bia stosunek ceny do jakości

Wyświetl oryginalną opinię

11 miesięcy temu Opublikowano na Expondo Austria

Doskonały

Wyświetl oryginalną opinię

2 lata temu Opublikowano na Expondo Sweden

Gładki

Działa dobrze, łatwo zacząć. Wolałbym jednak pobrać oprogramowanie online niż z dysku, ponieważ niewiele naszych komputerów ma już czytnik CD/DVD. Należy ją czytać dość długo, więc ciekawie będzie zobaczyć, jaki będzie wynik. Bardzo dobra cena; myślałem, że te kosztują znacznie więcej!

Wyświetl oryginalną opinię

4 lata temu Opublikowano na Expondo Germany

Działa bez problemów

Witam, kupiłem rejestrator do monitorowania temperatury i wilgotności w kurniku, aby "pisklęta" miały się dobrze i miałem kontrolę nad klimatem. Póki co urządzenie działało bezproblemowo i zapisuje wartości co 10 minut, chociaż ja je czytam i zapisuję tylko raz w miesiącu (na koniec dnia). Długoterminowy test pokaże, czy urządzenie spełni to, co obiecuje, ale jestem optymistą. Kupiłbym rejestrator danych ponownie.

Wyświetl oryginalną opinię

w zeszłym roku Opublikowano na ManoMano France

do produktu dołączone jest oprogramowanie do przesyłania danych, które nie działa. Aby zainstalować, musisz przejść przez skomplikowane kroki. oprogramowanie jest w języku angielskim. Produkt działa poprawnie

Wyświetl oryginalną opinię

2 miesiące temu Opublikowano na Expondo Switzerland

Nie nadaje się do użytku

Po podłączeniu urządzenia do komputera na wyświetlaczu pojawia się komunikat o błędzie u56. W instrukcjach nie ma informacji o komunikatach o błędach. Oprogramowanie Data Logger Graph i sterownik urządzenia pomiarowego nie są dostępne.

Wyświetl oryginalną opinię

Często zadawane pytania

Czy posiadają Państwo w ofercie inne rejestratory temperatury i wilgotności?

Tak, oczywiście. Prosimy o przejście do sekcji „Przemysł” na naszej stronie internetowej – tam znajdą Państwo osobną kategorię „Rejestratory temperatury i wilgotności”.

Czy w zestawie z urządzeniem są baterie?

Tak, wraz z urządzeniem otrzymują Państwo dwie baterie AAA.

Z nami jesteś

w dobrych rękach!

Dzięki dużemu doświadczeniu, chęci do oferowania doskonałej jakości i oszczędzania pieniędzy rozwijamy własne silne marki o zrównoważonym wzornictwie „Made in Germany”. Ciesząc się uznaniem ponad 1000000 zadowolonych klientów, stale rozwijamy nowe metody, aby spełnić indywidualne życzenia i wymagania.

Nasza infolinia jest otwarta dla Ciebie

pn. - pt. 8:00 - 15:00

Zaufali nam eksperci na całym świecie
Ponad 16 lat
doświadczenia w e-commerce
3 MILIONY
osób kupiło nasze produkty