Liczba opinii: (6)

Stacja pogodowa - bezprzewodowa - moduł WiFi

699,00 zł
Ceny zawierają VAT

Produkt : EX10030455

|

Model : SBS-WS-300

Ostatnie sztuki

Pośpiesz się! Zostało tylko kilka sztuk!

Ceny zawierają VAT

Czas dostawy to ok. 1-2 dni
Kluczowe informacje
  • Ostrzeżenie – alarm informujący o krytycznych warunkach pogodowych
  • Bezprzewodowość – sensor zewnętrzny wysyła dane do odbiornika oddalonego nawet o 100 metrów
  • Czytelność – duży kolorowy ekran LCD 7
  • Praktyczność – zapis ilości opadów z danego okresu
  • Łączność z internetem – dostęp do pogodowych serwisów online (Weather Underground, WeatherBug Community i Weather Cloud)
Bezpieczne metody płatności
Szczegóły dostawy
Zwroty i gwarancja

OPIS PRODUKTU

DANE TECHNICZNE

CZĘSTO ZADAWANE PYTANIA

Oceny i opinie


4.8

Na podstawie 6 opinii

Sortuj według :

2 lata temu Opublikowano na Expondo Sweden

SBS-WS-300

Zaskakująco dobrze! Trudno znaleźć instrukcję w internecie. Papier d:o byłby dobry. Pobrano aplikację „Ecowitt.net”. Mam wtedy zarówno 7-calowy odbiornik na wewnętrznej ścianie, jak i aplikację na moim Androidzie. Możesz uzyskać dostęp do danych pomiarowych z jednego roku wstecz. 1 dzień, 1 tydzień itd. W zakładce „mapa” widoczne są dane innych użytkowników.

Wyświetl oryginalną opinię

2 lata temu Opublikowano na Amazon France

zgodnie z oczekiwaniami.....

To jest dobre........

Wyświetl oryginalną opinię

2 lata temu Opublikowano na Expondo Hungary

SBS-WS-300

Jestem z niego w pełni zadowolony, niestety musiałem go zainstalować bez instrukcji obsługi, ponieważ w zestawie znajdowała się tylko karta charakterystyki, ale mimo to instalacja była stosunkowo łatwa. Poprosiłem o opis (instrukcję obsługi) w Expondo i otrzymałem go w formacie pdf. Co próbowałem z: Weathercloud, Weather Undergrund, Ecowitt i wszystko natychmiast połączone. Polecam każdemu rejestrację w Ecowitt, ponieważ w przeciwieństwie do innych stron, tutaj również zapisywana jest temperatura wewnętrzna. Zamówiłem go na Węgrzech i dotarł w ciągu 3 dni roboczych. Wyświetlacz współpracuje również z baterią (odbiornika), ale w tym przypadku wyświetlacz po kilku sekundach przechodzi w „tryb uśpienia”, a podświetlenie wyłącza się. Ogólnie rzecz biorąc, jest to doskonały stosunek jakości do ceny, mogę go tylko polecić.

Wyświetl oryginalną opinię

2 lata temu Opublikowano na Amazon Germany

Dobra stacja pogodowa z dokładnymi wartościami

Bardzo dobra stacja pogodowa. Myślę, że to bardzo dobrze, że można skalibrować wartości takie jak temperatura, wilgotność itp. i odpowiednio dostosować wartości. W przeciwnym razie konfiguracja jest bardzo łatwa i oczywista. Być może jedyną wadą jest to, że wyświetlacza nie można odczytać pod każdym kątem. Ale to da się zrobić.

Wyświetl oryginalną opinię

3 lata temu Opublikowano na Expondo Sweden

Stacja pogodowa Steinberg z bezprzewodowym Wi-Fi i 13 opcjami pomiaru

Działa świetnie! Łatwe podłączenie zarówno w domu, jak i do sieci

Wyświetl oryginalną opinię

3 lata temu Opublikowano na Expondo Germany

Fajna stacja, ale...

Stacja jest bardzo solidnie zbudowana. Niestety nie ma słupka ani niczego podobnego, do czego można by go przymocować. Załączone instrukcje są całkowicie bezużyteczne, ponieważ nie mówią nic o konfigurowaniu stacji, ustawieniach lub rejestracji na różnych stronach bukmacherskich ze stacjami w Internecie. Przy odrobinie spokoju i czasu możesz zakończyć konfigurację. Pomiary wydają się dość dokładne. Obrazkowa reprezentacja aktualnej pogody (słońce, pochmurno lub pochmurno, deszcz itp.) od czasu do czasu zatrzymuje się i można ją przywrócić do działania jedynie poprzez wyłączenie i ponowne włączenie (lub oczywiście wyjrzenie przez okno). .). Nie znalazłem jeszcze reklamowanej regulowanej prognozy pogody, ale może to być również spowodowane brakiem instrukcji. Czujnik zewnętrzny musi być zainstalowany możliwie wolnostojąco, w przeciwnym razie mierzone wartości będą zniekształcone. Szczególnie światło i wiatr są bardzo wrażliwe. Powinieneś także użyć śrub blokujących turbinę wiatrową i strzałki kierunku wiatru, w przeciwnym razie odlecą. Jak powiedziałem: instrukcje byłyby naprawdę miłe!

Wyświetl oryginalną opinię
Zaufali nam eksperci na całym świecie
Ponad 16 lat
doświadczenia w e-commerce
4.3
Ocena na TrustPilot
3 MILIONY
osób kupiło nasze produkty