Liczba opinii: (3)

Waga laboratoryjna - LED - 6000 g / 0,1 g

369,00 zł
Cena zawiera 23% VAT.

Produkt : EX10030518

|

Model : SBS-LW-6000

Ostatnie sztuki

Pośpiesz się! Zostało tylko kilka sztuk!

Cena zawiera 23% VAT.

Gotowy do wysyłki!

Dostawa ok. środa, 19 czerwca
Szt.
Rabat
Za produkt
1+
0%
369,00 zł
3+
10%
332,10 zł
5+
15%
313,65 zł
10+
20%
295,20 zł
Kluczowe informacje
  • Precyzja – pomiar z dokładnością do 0,1 g; pomiar w czterech jednostkach: g, lb, ct, tola
  • Łączność – wyjście RS232 do połączenia z komputerem lub drukarką
  • Widoczność – wyświetlacz LED z podświetleniem i dużymi, czerwonymi znakami
  • Solidność – trwałość zapewniona przez zastosowanie ABS i stali nierdzewnej; rozmiar tacy: 16 x 18 cm i wysokiej jakości podzespoły
  • Równowaga – wbudowana poziomnica
Bezpieczne metody płatności
Szczegóły dostawy
Zwroty i gwarancja

OPIS PRODUKTU

DANE TECHNICZNE

CZĘSTO ZADAWANE PYTANIA

Oceny i opinie


4.7

Na podstawie 3 opinii

Sortuj według :

2 miesiące temu Opublikowano na Expondo Italy

Balansować

Skala odpowiada moim oczekiwaniom, opis bardzo mały. Dostawa była szybka.

Wyświetl oryginalną opinię

3 miesiące temu Opublikowano na Expondo Belgium

Oarfait

Działa poprawnie na akumulatorze jak i na sieci, jest precyzyjny i wydajny, polecam

Wyświetl oryginalną opinię

3 miesiące temu Opublikowano na Expondo Romania

Dobra skala funkcjonalna, ale zbyt droga dla przybliżonych stawów

Nie czytałem instrukcji i nie ma nic o tym, jak z niej korzystać. Zwykle tak robię, ale kiedy widzisz, że przyklejony do niego pasek (guziki są częścią tego paska) odpada, że faktycznie wisi w powietrzu, nie chcesz wiedzieć nic więcej. Prawdopodobnie zwróciłbym go, gdyby został zabrany z kraju (Rumunia). Funkcjonalnie natomiast jest zgodny z opisem: precyzyjny, dostatecznie czuły, a położenie obciążenia na płytce w żaden sposób nie zmienia wskazania. Doceniam to. Z zaawansowanych funkcji jeszcze nie korzystałem, ani nie testowałem go w całym zakresie pomiarowym. Jej przeznaczeniem jest waga kuchenna. Steiberg, rok produkcji 2023, wyprodukowano w Polsce. Wszystko byłoby w porządku, gdyby nie fakt, że nie udało się naprawić kilku przycisków na obudowie. To proste zadanie wydaje się przekraczać granice możliwości polskiej fabryki. Jednak dla tych, którzy pilnują standardu jakości, to katastrofalne połączenie wydaje się idealne. Niewiele tu jest do powiedzenia. Prawdopodobnie spróbuję jakoś powtórzyć zadanie, za pomocą taśmy dwustronnej. Jeśli w jakiś sposób pomyślisz o powiedzeniu, że siedziało na słońcu, w upale lub na zimnie, to nieprawda. Zauważyłem to od razu, kiedy pierwszy raz je otworzyłem, a kuchnia nie jest ani mokra, ani sucha, ani bezpośrednio nasłoneczniona, ani mróz. Płyta wykonana jest ze stali nierdzewnej, wyjmowana (właściwie po prostu podparta), co ułatwia jej czyszczenie. Jeśli wyjdziemy poza obraz guzików, które za chwilę odpadają, można odnieść wrażenie solidności,… niemal zaufania. W dużej mierze odpowiedzialny jest za to nieco staromodny wygląd. Końcowe wrażenie jest pozytywne, ale nie entuzjastyczne. Mieszanka uznania solidnej konstrukcji z rozczarowaniem porażką w trywialnym obszarze, naprawieniem kilku guzików. Mógłbym to łatwo przeoczyć, ale cena za produkt w pakiecie aproximatix mi na to nie pozwala. Stosunkowo szybka wysyłka, dostęp do tego produktu pochodzącego z innego kraju to także pozytywne rzeczy.

Wyświetl oryginalną opinię

Z nami jesteś

w dobrych rękach!

Dzięki dużemu doświadczeniu, chęci do oferowania doskonałej jakości i oszczędzania pieniędzy rozwijamy własne silne marki o zrównoważonym wzornictwie „Made in Germany”. Ciesząc się uznaniem ponad 1000000 zadowolonych klientów, stale rozwijamy nowe metody, aby spełnić indywidualne życzenia i wymagania.

Nasza infolinia jest otwarta dla Ciebie

pn. - pt. 8:00 - 15:00

Zaufali nam eksperci na całym świecie
Ponad 16 lat
doświadczenia w e-commerce
3 MILIONY
osób kupiło nasze produkty