W obniżonej cenie
Liczba opinii: (1)

Waga magazynowa - 5 t / 2 kg - ECO

2499,00 zł 2749,00 zł
Cena zawiera 23% VAT.

Produkt : EX10030329

|

Model : SBS-BW-5T/2A

Gwarancja najniższej ceny
Cena zawiera 23% VAT.

Min. cena w zł z 30 dni przed obniżką: 2749,00 zł

Gotowy do wysyłki!

Dostawa ok. czwartek, 18 lipca
Szt.
Rabat
Za produkt
1+
0%
2499,00 zł
3+
5%
2374,05 zł
5+
10%
2249,10 zł
10+
15%
2124,15 zł
Kluczowe informacje
  • Wygoda – platforma o wymiarach 1,5 x 1,515 m pozwala ważyć przedmioty o dużej objętości lub wiele odrębnych jednocześnie
  • Komfort użytkowania – terminal z długim przewodem wyposażony jest w podświetlany ekran LCD
  • Energooszczędność – pojedyncze naładowanie akumulatora wystarcza nawet na 10 godzin pracy
  • Oszczędność miejsca – kompaktowe wymiary pozwalają zmieścić wagę na każdym stanowisku roboczym
  • Wytrzymałość – najlepsza technologia i jakość wykonania przekładają się na trwałość i niezawodność użytkowania
Bezpieczne metody płatności
Szczegóły dostawy
Zwroty i gwarancja

OPIS PRODUKTU

Waga magazynowa SBS-BW-5T/2A do 5000 kg

Waga magazynowa niemieckiej marki Steinberg Systems to urządzenie, które ułatwi pracę m.in. w magazynach, warsztatach, hurtowniach, firmach kurierskich i spedycyjnych, a także wszędzie tam, gdzie niezbędne jest ważenie cięższych ładunków. Model modelu SBS-BW-5T/2A odznacza się wysoką, niemiecką jakością wykonania.

Waga magazynowa Steinberg Systems – opis

Prezentowana waga SBS-BW-5T/2A łączy znakomitą precyzję z wytrzymałością. Doskonale sprawdzi się przy intensywnym użytkowaniu w magazynach, hurtowniach czy przeładowniach. Niewielki rozmiar i szerokie możliwości w połączeniu z renomą niemieckiej marki Steinberg Systems tworzą produkt, który znakomicie nadaje się do profesjonalnego stosowania.
Szerokie możliwości ważenia zapewnia platforma o wymiarach 1,5 x 1,515 m – to wystarczająco, aby zmieścić na niej zarówno mniejsze, jak i większe paczki. Zakres pomiaru w modelu SBS-BW-5T/2A wynosi od 10 do 5000 kg z dokładnością do 2000 g. Urządzenie jest precyzyjnie skalibrowane, nie wymaga żadnych dodatkowych ustawień.
Łatwy i szybki odczyt wyników pomiaru waga Steinberg Systems zawdzięcza podświetlanemu ekranowi LCD. Dzięki niemu duże cyfry (o wysokości 28 mm) widoczne są z daleka nawet w ciemniejszych miejscach. Ważenie następuje bardzo szybko, a po zdjęciu ładunku wskazanie niemal natychmiast powraca do zera.
Komfort użytkowania modelu SBS-BW-5T/2A gwarantuje pojemna bateria. Umożliwia ona do 10 godzin pracy na jednym ładowaniu. Dla oszczędności prądu urządzenie wyłącza się automatycznie po 12 sekundach bezczynności od uruchomienia lub po 5,5 sekundy od zdjęcia obciążenia. Gdy akumulator jest bliski całkowitego rozładowania, na wyświetlaczu terminala pojawia się komunikat Lo_bat.
Liczne funkcje ułatwiają dokonywanie pomiarów w codziennym użytkowaniu. Tryb HOLD pozwala zachować na wyświetlaczu wynik ostatniego ważenia (do czasu zwolnienia blokady). TARE umożliwia odliczenie wagi opakowania od wagi produktu, a ZERO – wyzerowanie wagi bez obciążenia. PARTS COUNTING podlicza pojedyncze paczki w opakowaniu zbiorczym, natomiast funkcja PACK uruchamia sygnalizację, gdy waga przedmiotu wykracza poza ustalony przedział. UNIT CHANGE służy z kolei do zmiany jednostek pomiaru (kg oraz lb).
Wytrzymałość wagi to zasługa zastosowania nowoczesnych technologii i wysokiej jakości podzespołów. Zapewniają one doskonałą wydajność oraz stabilne funkcjonowanie przez długi czas. Maksymalne przeciążenie urządzenia wynosi 135%. O nadmiernej wadze ładunku informuje komunikat OL na wyświetlaczu.
Kompaktowe wymiary pozwalają umieścić model SBS-BW-5T/2A na każdym stanowisku roboczym. Stosunkowo niewielka waga ułatwia transport i przechowywanie urządzenia. Waga posiada antypoślizgowe nóżki. Zabezpieczają one powierzchnię i uniemożliwiają niechciane przesuwanie. Wyposażone są dodatkowo w regulację wysokości.

DANE TECHNICZNE

Oceny i opinie


5.0

Na podstawie 1 opinii

Sortuj według :

w zeszłym roku Opublikowano na Expondo Czech Republic

Waga waży

Waga dostarczona szybko i waży. Dziękuję temu sklepowi nie tylko za tę dostawę. Lis

Wyświetl oryginalną opinię

Często zadawane pytania

Czy możliwy jest wydruk odczytu pomiaru wagi?

Nie ma takiej opcji.

Czy istnieje możliwość wydłużenia przewodu terminala?

Przewodu się nie wydłuża.

Z nami jesteś

w dobrych rękach!

Dzięki dużemu doświadczeniu, chęci do oferowania doskonałej jakości i oszczędzania pieniędzy rozwijamy własne silne marki o zrównoważonym wzornictwie „Made in Germany”. Ciesząc się uznaniem ponad 1000000 zadowolonych klientów, stale rozwijamy nowe metody, aby spełnić indywidualne życzenia i wymagania.

Nasza infolinia jest otwarta dla Ciebie

pn. - pt. 8:00 - 15:00

Zaufali nam eksperci na całym świecie
Ponad 16 lat
doświadczenia w e-commerce
3 MILIONY
osób kupiło nasze produkty