Wagi magazynowe

Zainspiruj się blogiem expondo

Wagi magazynowe Steinberg Systems zaprojektowano z myślą o pracy np. w magazynach, halach, przeładowniach, zakładach przemysłowych. Doskonale nadają się do określania ciężaru m.in. dużych kartonowych paczek, drewnianych skrzynek czy załadowanych palet. Wagi towarowe wykonane są z trwałych materiałów. Urządzenia cechują się intuicyjną obsługą oraz dokładnym pomiarem.

Powierzchnia ważąca, w wagach przemysłowych, osadzona jest nisko nad podłogą i z łatwością można na niej ułożyć produkty. Dlatego wagi platformowe stanowią alternatywę dla popularnych wag hakowych, które podczas liczenia masy gabarytowych przedmiotów, zazwyczaj potrzebują wsparcia dźwigu lub wciągarki elektrycznej.

Steinberg Systems – zawsze dokładne ważenie

Wszystkie prezentowane na naszej stronie urządzenia, w tym również wagi laboratoryjne i wagi sklepowe, wyposażone zostały w wyraźne wyświetlacze LCD lub LED. Artykuły od Steinberg to solidny sprzęt w bardzo korzystnych cenach.

W naszej bazie znajduje się szeroki asortyment wag magazynowych. Dostępne produkty różnią się m.in. zakresem ważenia, wielkością platformy, dodatkowymi funkcjami. Niezależnie od wybranego modelu, każdy przeznaczony jest do codziennej, intensywnej eksploatacji. Oferujemy nie tylko wagi, ale także sprzęt gastronomiczny oraz zaopatrzenie dla przemysłu, które z łatwością można dopasować do indywidualnych potrzeb.

Wagi magazynowe w korzystnej cenie – na expondo.pl

Expondo, w swojej internetowej ofercie, posiada szeroki wybór wag magazynowych. Każdy z modeli cechuje się wytrzymałą konstrukcją, innowacyjną technologią oraz bardzo korzystną ceną. Prezentowane produkty zostały wyposażone w różne funkcje, które pozwalają w jeszcze prostszy sposób uzyskać dokładny pomiar. Można do nich zaliczyć: tarowanie, zerowanie, zliczanie sztuk oraz zatrzymanie wyniku.

Bardzo przydatną opcją jest zmiana jednostek ważenia (np. kg / lb / N). Dzięki temu wagi przemysłowe Steinberg mogą być używane w całej Europie. Wraz ze szlifierkami i przecinarkami plazmowymi stanowią niezastąpioną pomoc w zadaniach naprawczych, remontowych, transportowych, handlowych i wielu innych.

Oferowane modele wag towarowych Steinberg Systems są łatwe i wygodne w użytku. Intuicyjną obsługę zapewniają opisane oraz przejrzyste przyciski terminala. Wyposażony jest on w wyraźny wyświetlacz, na którym duże cyfry są dobrze widoczne nawet w niekorzystnych warunkach oświetleniowych. Materiały, użyte do budowy, zostały dobrane w taki sposób, aby wytrzymały duży ciężar. Dzięki temu powierzchnie ważące nie odkształcają się.

Niezależnie od modelu – o maksymalnym udźwigu kilku kilogramów czy ton – wagi platformowe Steinberg pozwalają szybko, sprawnie i dokładnie zważyć przedmioty o różnych gabarytach. To sprawdzony sprzęt w przystępnej cenie!