(5) Opinie

Produkt: EX10030368

|

Model: SBS-PF-200

Waga paczkowa - 200 kg / 100 g - terminal LCD

339,00 zł
Ceny zawierają VAT

Gotowe do wysyłki!

Czas dostawy to ok. 1-3 dni

W 100% bezpieczna płatność

  • Duża ładowność – do 200 kg
  • Precyzja – dokładność do 100 g
  • Wytrzymałość – platforma wykonana ze stali nierdzewnej
  • Uniwersalność – oznaczanie wagi w wielu jednostkach (oz, lb, kg)
  • Czytelność – duży wyświetlacz LCD z podświetleniem

OPIS PRODUKTU

Waga paczkowa - 200 kg / 100 g - terminal LCD

Waga paczkowa to urządzenie, które służy do ważenia artykułów o masie nieprzekraczającej 200 kg. Model SBS-PF-200 zapewnia stałe pomiary z dokładnością do 100 g. Sprzętu marki Steinberg Systems nie może zabraknąć w urzędach pocztowych, magazynach, w firmach transportowych, kurierskich, sklepach z elektroniką oraz w przemyśle spożywczym.

Waga do paczek – charakterystyka

Duża platforma ze stali nierdzewnej (27,5 x 27,5 cm) pozwala na ważenie produktów o znacznych gabarytach. Dzięki zastosowaniu wysokiej jakości materiałów waga jest odporna na uszkodzenia mechaniczne oraz wodę i inne płyny (nie rdzewieje), co gwarantuje wysoką niezawodność i długą żywotność.

Skrupulatność ważenia wynika z zastosowania czujnika wysokiej precyzji odczytu, który zapewnia stałe pomiary. Model marki Steinberg Systems jest w stanie ważyć towary do 200 kg z dokładnością do 100 g. Minimalny załadunek to 0,5 kg, co zapewnia szerokie zastosowanie urządzenia (możemy ważyć bardzo ciężkie oraz niewielkie artykuły). Waga paczkowa pozwala na konwersję wielu jednostek (oz, lb, kg).

Wyświetlacz LCD wyposażono w funkcję podświetlenia, dzięki czemu można go odczytać nawet w słabym świetle i z odległości kilku metrów. Wynik ważenia zostanie przedstawiony na ekranie za pomocą dużych, czytelnych cyfr. Jeśli bateria zacznie się wyczerpywać lub umieścisz na platformie zbyt ciężki towar, na wyświetlaczu pojawi się odpowiednia informacja.

Prosta obsługa to przede wszystkim łatwa i szybka konfiguracja. Po wyjęciu z pudełka waga jest gotowa do użytku. Wszystkie funkcje obsłużysz za pomocą wygodnej klawiatury membranowej z 4 przyciskami (włączanie/wyłączanie, zmiana jednostki, liczenie obiektów, tarowanie). Model SBS-PF-200 został wyposażony w dwa rodzaje zasilania – bateryjne i sieciowe. W przypadku, gdy korzystasz z baterii urządzenie wyłączy się automatycznie, jeśli nie będzie używane przez kilka minut.

Waga paczkowa SBS-PF-200 to uniwersalne narzędzie, dzięki któremu sprawdzisz wagę towarów do 200 kg z dokładnością do 100 g. Z urządzenia od Steinberg Systems można korzystać zarówno w pomieszczeniach, jak i w terenie. Dwa rodzaje zasilania (bateryjne oraz sieciowe) zapewniają wygodę użytkowania oraz mobilność.

DANE TECHNICZNE

CZĘSTO ZADAWANE PYTANIA

Oceny i opinie


5.0

W oparciu o 5 opinii

01.06.2023

Hyvä ja tarkka vaaka, punnitsee 200 kg:n kuormiakin.

01.06.2023

Skvělý výrobek za velmi rozumnou cenu. Nizoučká vážící deska.

01.06.2023

Super Waage zum günstigen Preis. Flexibel einsetzbar 100% empehlenswert.

01.06.2023

Ostin tuotteen itsetekemieni atlaskivien painon mittaamiseen. Kesti hyvin vajaan 200 kilon kiven painon

01.06.2023

sehr praktische Waage, funktioniert einwandfrei und die Aufbewahrung ist platzsparend