W obniżonej cenie
Brak opinii Niech Twoja opinia będzie pierwsza

Wirówka laboratoryjna - 3500 obr./min

379,00 zł 419,00 zł
Cena zawiera 23% VAT.

Produkt : EX10030252

|

Model : SBS-MZ-4000/6-1.5

Gwarancja najniższej ceny
Cena zawiera 23% VAT.

Min. cena w zł z 30 dni przed obniżką: 419,00 zł

Gotowy do wysyłki!

Dostawa ok. środa, 24 lipca
Szt.
Rabat
Za produkt
1+
0%
379,00 zł
3+
5%
360,05 zł
5+
10%
341,10 zł
10+
15%
322,15 zł
Kluczowe informacje
  • Użyteczność – do różnych laboratoriów
  • Wydajność – na 8/16 mikropróbowek, 3500 obr./min
  • Wygoda – z timerem lub bez
  • Intuicyjność – łatwa obsługa 
  • Praktyczność – małe wymiary i przyssawki na blat
Bezpieczne metody płatności
Szczegóły dostawy
Zwroty i gwarancja

OPIS PRODUKTU

Wirówka laboratoryjna - 3500 obr./min

Kompaktowa wirówka laboratoryjna z powodzeniem nadaje się do wykorzystywania w wielu placówkach analitycznych. Model SBS-MZ-4000/6-1.5 zaprojektowano do podziału rozmaitych mieszanin, zawiesin i płynów ustrojowych na składniki o różnych gęstościach za pomocą siły odśrodkowej. Sprzęt marki Steinberg Systems posłuży zarówno do badań jakościowych, jak i ilościowych, co gwarantuje przydatność w pracowniach naukowych, edukacyjnych, przemysłowych itp.

Wirówka do osocza Steinberg Systems – opis

Duża wydajność jest cechą rozpoznawczą modelu SBS-MZ-4000/6-1.5, który pomieści jednocześnie 8 próbówek po 1,5 ml lub 16 fiolek o pojemności 0,5 ml. Mocny silnik 15 W bez trudu wytwarza pożądaną prędkość 3500 obr./min.
Intuicyjna obsługa polega na włożeniu próbek do komory (miejsca są ponumerowane), zabezpieczeniu ich plastikową osłoną, a następnie wprowadzeniu parametrów. Wirówka obraca fiolki pod stałym kątem, dlatego znoszą one duże siły grawitacyjne. Dołączone do zestawu wirniki (okrągły na 8 próbówek i prostokątny na 16) łatwo zamontować za pomocą dołączonego klucza i wkrętów.
Kompaktowe wymiary urządzenia pozwalają na wykorzystanie go nawet na małej powierzchni roboczej. Sześć gumowych, antypoślizgowych nóżek gwarantuje zachowanie odpowiedniej stabilności podczas pracy. Dzięki niewielkiej wadze przechowywanie i transport są bardzo wygodne.
Oferowana wirówka laboratoryjna daje pewność przeprowadzenia poprawnej analizy np. płynów ustrojowych, roztworów, emulsji itp. Sprzęt od Steinberg Systems znajdzie zatem zastosowanie w laboratoriach chemicznych, przemysłowych, biologicznych oraz w pracowniach edukacyjnych. Model SBS-MZ-4000/6-1.5 został zaprojektowany i wykonany zgodnie z wysokimi, niemieckimi standardami jakości.

DANE TECHNICZNE

Oceny i opinie


Sortuj według :

Często zadawane pytania

Czy używanie urządzenia jest skomplikowane?

Umieszczenie próbówek w komorze, uszczelnienie osłoną, a także ustawienie czasu i żądanej prędkości jest intuicyjne. Po przeprowadzeniu tych czynności wirówka sama wykona zadanie!

Czy próbówki są podczas pracy dobrze zabezpieczone?

Tak, komorę z fiolkami chroni plastikowa, przezroczysta osłona, która zapobiega ewentualnym zanieczyszczeniom.

Nie mam za wiele miejsca w laboratorium, czy urządzenie jest duże jak inne tego typu sprzęty?

Nie, dzięki kompaktowym wymiarom (18,5 x 16 x 12,5 cm) sprzęt można łatwo dopasować do każdej stacji roboczej. Urządzenie waży 1,7 kg, co usprawnia wygodne przechowywanie i transport.

Z nami jesteś

w dobrych rękach!

Dzięki dużemu doświadczeniu, chęci do oferowania doskonałej jakości i oszczędzania pieniędzy rozwijamy własne silne marki o zrównoważonym wzornictwie „Made in Germany”. Ciesząc się uznaniem ponad 1000000 zadowolonych klientów, stale rozwijamy nowe metody, aby spełnić indywidualne życzenia i wymagania.

Nasza infolinia jest otwarta dla Ciebie

pn. - pt. 8:00 - 15:00

Zaufali nam eksperci na całym świecie
Ponad 16 lat
doświadczenia w e-commerce
3 MILIONY
osób kupiło nasze produkty