Wirówki laboratoryjne

Poznaj nasz szeroki wybór produktów
Więcej kategorii

1 - 24 z 27 produktów

Nie znaleziono wyników dla danego filtra!
1 od 2

Wydajne wirówki laboratoryjne to urządzenia niezbędne dla analityków w laboratoriach chemicznych, biochemicznych, pracowniach naukowych oraz edukacyjnych. Logo Steinberg Systems gwarantuje wysoką jakość oferowanych produktów. Marka zasłynęła m.in. jako twórca precyzyjnych wag, silnych podnośników magnetycznych oraz funkcjonalnych wciągarek łańcuchowych. Już teraz sprawdź asortyment expondo.pl i zamów sprzęt od Steinberg Systems z dostawą pod wskazany adres!

Wirówki laboratoryjne do badania

Prezentujemy wirówki laboratoryjne nadające się do szerokiej gamy zastosowań. Docenią je laboranci w miejscach, gdzie konieczne jest rozdzielanie zawiesin, emulsji, płynów ustrojowych na frakcje o różnej gęstości. Odbywa się to za pomocą siły odśrodkowej występującej w trakcie szybkiego wirowania. Urządzenia od Steinberg Systems odnajdą się więc w laboratoriach w zakładach przemysłowych, punktach analizy chemicznej i biologicznej, a także w pracowniach uniwersyteckich, szkolnych i innych (np. w centrach naukowych).

Wybierając każdy z naszych modeli, otrzymujesz komplet z zestawem próbówek. Wirówki laboratoryjne charakteryzują się wysokimi obrotami oraz kompaktowym rozmiarem. Łatwo je ustawić np. na stole. Podczas pracy wirówki zachowują stabilność. Przeprowadzanie z nimi doświadczeń to wygoda i efektywność.

Wirówki laboratoryjne w atrakcyjnej cenie

Poszukujesz solidnego i godnego zaufania sprzętu do Twojego laboratorium? Zapoznaj się z pozostałymi naszymi produktami! Oprócz artykułów Steinberg Systems posiadamy także urządzenia innych cenionych marek, np. suszarki próżniowe od Goldbrunn, pakowarki próżniowe MSW oraz zasilacze laboratoryjne marki Stamos Soldering. Wszystkie oferowane towary z asortymentu expondo.pl charakteryzują się ponadprzeciętnymi walorami użytkowymi. Wysoka klasa i atrakcyjna cena są naszymi wizytówkami.

Oparcie o najwyższe standardy jakości zaowocowało rzeszą zadowolonych klientów. Już dzisiaj dołącz do ich grona i zaopatrz się w potrzebne Ci sprzęty!