Produkt: EX10030643

|

Model: SBS-RT-2000C

Wózek suwnicowy - 2000 kg - 90 - 135 mm - z łańcuchem

359,00 zł
Ceny zawierają VAT

Gotowe do wysyłki!

Czas dostawy to ok. 1-3 dni

W 100% bezpieczna płatność

  • Wytrzymałość – sprzęt o nośności do 2000 kg
  • Bezpieczeństwo – współczynnik bezpieczeństwa 1,25x, dzięki któremu wózek spełnia najwyższe standardy
  • Solidność – wytrzymały wózek wykonany z wysokiej jakości stali węglowej i o solidnej konstrukcji
  • Elastyczność – regulacja w zakresie 90 - 135 mm
  • Prosta obsługa – zarówno montaż, jak i obsługa płynnie działającego wózka są łatwe

OPIS PRODUKTU

Łatwe przenoszenie ciężkiego ładunku: wszechstronny wózek suwnicowy Steinberg Systems

Dzięki wózkowi suwnicowemu Steinberg Systems ciężkie ładunki do 2000 kg można łatwo przenosić z punktu A do punktu B. Trwały wózek szynowy jest idealny do profesjonalnego użytku w fabrykach, przemyśle, stoczniach lub firmach zajmujących się recyklingiem oraz wszędzie tam, gdzie trzeba przenosić ciężkie ładunki.

Trwały wózek jezdny do profesjonalnych potrzeb

Wytrzymała konstrukcja wykonana ze stali węglowej sprawia, że wózek jezdny suwnicowy jest niezawodny i okaże się pomocą przy dużych obciążeniach. Powłoka chroni model SBS-RT-2000C przed korozją, a także wydłuża żywotność produktu.

Ze względu na współczynnik bezpieczeństwa 1,25x (w oparciu o maksymalną ładowność) wózek suwnicy spełnia najwyższe standardy i zapewnia płynną oraz bezawaryjną pracę. Świadczą o tym m.in. cztery żeliwne kółka. System podwójnych rolek jest zaprojektowany w taki sposób, że działa zarówno na belkach prostych, jak i stożkowych, a także na zakrzywionych szynach.

Dzięki regulacji w zakresie 90 - 135 mm wózek szynowy można szybko i łatwo zamontować na różnych belkach o odpowiedniej szerokości. Wózek jezdny jest łatwy w instalacji, a dzięki płynnej pracy oraz wysokiej wydajności sprawia, że przemieszczanie ciężkich ładunków przebiega sprawnie i wygodnie.

DANE TECHNICZNE

Oceny i opinie