Produkt: EX10030430

|

Model: SBS-TK-1000

Zacisk dźwigara - 1000 kg

239,00 zł
Ceny zawierają VAT

Gotowe do wysyłki!

Czas dostawy to ok. 1-3 dni

W 100% bezpieczna płatność

  • Efektywność – nośność do 1000 kg; kompaktowy design
  • Wytrzymałość – solidna stalowa konstrukcja
  • Ochrona – współczynnik bezpieczeństwa 1,25 maks. udźwigu
  • Uniwersalność – regulowana szerokość
  • Trwałość – powłoka zabezpieczająca

OPIS PRODUKTU

Zacisk dźwigara do 1000 kg

Zacisk dźwigara niemieckiej marki Steinberg Systems to narzędzie pomagające w przenoszeniu dźwigarów i dwuteowników o dużej wadze (do 1000 kg). Nada się również do podwieszania np. wciągarek na belkach. O praktyczności modelu SBS-TK-1000 powinni przekonać się pracownicy fabryk, wysypisk, stoczni, hut, a także malarni proszkowych.

Zacisk mocujący marki Steinberg Systems – opis

Efektywność zacisku pozwoli na przenoszenie ciężarów ważących nawet 1 tonę. Możliwość regulacji szerokości (75-195 mm) umożliwia łatwe dopasowanie sprzętu do różnego rodzaju dźwigarów. Montowany jest na suwnicach lub belkach nośnych.

Trwałość sprzętu to zasługa wykonania z bardzo wytrzymałej stali i zastosowania specjalnej powłoki mającej chronić go przed korozją. Klamra charakteryzuje się współczynnikiem bezpieczeństwa 1,25 maks. udźwigu.

Wygoda korzystania z modelu SBS-TK-1000 gwarantowana jest przez jego kompaktowy design. Bardzo niska waga zacisku sprawia, że instalacja przebiega prosto w każdych warunkach. Do jego zamontowania nie są potrzebne żadne dodatkowe narzędzia.

Za wysoką jakość sprzętu marki Steinberg Systems odpowiadają niemieccy inżynierowie, którzy zaprojektowali zaciski tak, aby były jak najtrwalsze i wytrzymałe. Zacisk mocujący to idealna pomoc w przenoszeniu dźwigarów o dużej masie. Przekonaj się o jego skuteczności już teraz!

DANE TECHNICZNE

CZĘSTO ZADAWANE PYTANIA