Produkt: EX10030431

|

Model: SBS-TK-3000

Zacisk dźwigara - 3000 kg

579,00 zł
Ceny zawierają VAT

Gotowe do wysyłki!

Czas dostawy to ok. 1-3 dni

W 100% bezpieczna płatność

  • Efektywność – nośność do 3000 kg
  • Wytrzymałość – solidna stalowa konstrukcja; instalacja bez dodatkowych narzędzi
  • Ochrona – współczynnik bezpieczeństwa 1,25 maks. udźwigu
  • Uniwersalność – regulowana szerokość
  • Trwałość – powłoka zabezpieczająca

OPIS PRODUKTU

Zacisk dźwigara do 3000 kg

Zacisk dźwigara niemieckiej marki Steinberg Systems to narzędzie pomagające w przenoszeniu dźwigarów i dwuteowników o dużej wadze (do 3000 kg). Nada się również do podwieszania np. wciągarek na belkach. O praktyczności modelu SBS-TK-3000 powinni przekonać się pracownicy fabryk, wysypisk, stoczni, hut, a także malarni proszkowych.

Zacisk mocujący marki Steinberg Systems – opis

Efektywność zacisku pozwoli na przenoszenie ciężarów ważących nawet 3 tony. Możliwość regulacji szerokości (90-315 mm) umożliwia łatwe dopasowanie sprzętu do różnego rodzaju dźwigarów. Montowany jest na suwnicach lub belkach nośnych. Do jego zamontowania nie są potrzebne żadne dodatkowe narzędzia.

Trwałość sprzętu to zasługa wykonania z bardzo wytrzymałej stali i zastosowania specjalnej powłoki mającej chronić go przed korozją. Klamra charakteryzuje się współczynnikiem bezpieczeństwa 1,25 maks. udźwigu.

Za wysoką jakość sprzętu marki Steinberg Systems odpowiadają niemieccy inżynierowie, którzy zaprojektowali zaciski tak, aby były jak najtrwalsze i wytrzymałe. Zacisk mocujący to idealna pomoc w przenoszeniu dźwigarów o dużej masie. Przekonaj się o jego skuteczności już teraz!

DANE TECHNICZNE

CZĘSTO ZADAWANE PYTANIA