Darmowa przesyłka Najniższe ceny producenta 3 lata gwarancji konsumenckiej 30 dni na rezygnację

Waga platformowa - 150 kg / 50 g - legalizacja

TEM
Producent: TEM

Wysyłka natychmiastowa
czas dostawy ok. 1-3 dni roboczych

1199,00 zł

z VAT | darmowa wysyłka

1199,00 zł

z VAT | darmowa wysyłka

RATY
już od 131,89zł

LEASING już od 146,22 zł
Masz pytania do tego produktu? Zadzwoń!
68 381 70 07

 
  Legalizowana waga platformowa - 150 kg / 50 g Profesjonalna waga platformowa z...więcej

 

Legalizowana waga platformowa - 150 kg / 50 g

Profesjonalna waga platformowa z legalizacją i certyfikatem kalibracji marki TEM służy do precyzyjnego ważenia różnego rodzaju artykułów. Model BEKO+LCD035x040150-B1 spełniający restrykcyjne normy prawne sprawdzi się zwłaszcza w marketach lub hurtowniach spożywczych, a także sklepach mięsnych czy warzywniakach. Ponadto okaże się niezwykle użyteczny w urzędach pocztowych, magazynach czy przeładowniach.

Waga magazynowa z wyświetlaczem LCD  ̶  opis

Ważenie towaru i określanie jego ceny zgodnie z przepisami prawa wymagają ścisłego przestrzegania norm precyzji ustalonych przez upoważnione organy. Dlatego oferowana waga spożywcza została certyfikowana i zalegalizowana po rygorystycznych testach. Legalizację poświadcza znak M (czarna litera wpisana w kwadrat) znajdujący się na tabliczce znamionowej. Urządzenie jest dostarczane z Deklaracją zgodności UE i unikalnym numerem seryjnym. UWAGA: jedynie wagi legalizowane są dopuszczone do oficjalnego użytku w handlu. Eksploatacja wag bez legalizacji podlega wysokim grzywnom. W razie wątpliwości należy skontaktować się z odpowiednią instytucją lub serwisem w celu potwierdzenia legalizacji.

Duża, wytrzymała platforma o wymiarach 35 x 40 cm otwarta z trzech stron sprawia, że zważysz również artykuły wielkogabarytowe. Od strony wyświetlacza umieszczono barierkę zabezpieczającą go podczas układania artykułów.

Precyzja wagi pozwala rejestrować nawet najmniejsze zmiany ciężaru oraz jest jedynym z warunków otrzymania legalizacji. Zakres ważenia sprzętu od TEM wynosi w trybie W1 od 400 g do 60 kg (z dokładnością 20 g), a w trybie W2 od 1 kg do 150 kg (z dokładnością 50 g), dzięki czemu ustalisz masę zarówno niewielkich przesyłek, jak i dużych paczek.

Czytelny wyświetlacz LCD na panelu sterowniczym sprawia, że szybko i łatwo odczytasz wynik (wysokość cyfr 28 mm). Ponadto model BEKO+LCD035x040150-B1 posiada podświetlenie tła, które podnosi komfort pracy w ciemniejszych pomieszczeniach. Opcja ma trzy tryby: włączona, wyłączona lub automatyczna (samoczynne uruchomienie w momencie położenia towaru na platformie lub naciśnięcia przycisku). Waga informuje użytkownika o uruchomieniu poszczególnych funkcji sygnałem dźwiękowym (szczegóły w instrukcji obsługi).

Składany statyw znacząco ułatwia transport wagi. Mechanizm blokujący zapobiega przypadkowemu rozłożeniu się sprzętu przy przenoszeniu oraz czyni demontaż prostym i wygodnym. Specjalne pokrętło służy do ustawienia kąta nachylenia wyświetlacza, aby wygodniej odczytać pomiar. W razie potrzeby zamocujesz go także w drugą stronę, panelem skierowanym od platformy.

Intuicyjny panel sterowniczy pozwala na proste wybieranie opcji modelu BEKO+LCD035x040150-B1. Klawiatura membranowa ma 5 standardowych przycisków opatrzonych czytelnymi symbolami, m.in. T – tarowanie, F – zmiana ustawień, 0 – zerowanie. Przezroczysta osłona świetnie chroni przyciski przed zabrudzeniem, a także ułatwia czyszczenie.

Wydajna wbudowana bateria wielokrotnego ładowania 6 V/4,5 Ah dzięki funkcji oszczędzania energii przekłada się nawet na 100 godzin pracy wagi bez konieczności podłączenia jej do prądu. Skorzystasz z urządzenia tam, gdzie akurat jest potrzebne. Poziom naładowania baterii wyświetla się na panelu sterowaniczym. Sprzęt został już skalibrowany (na okres 2 lat) i nadaje się do użytku od razu po rozpakowaniu!

Wygodę eksploatacji zapewnia przyłącze RS232, za pomocą którego podłączysz wagę do kasy lub komputera. Protokół komunikacyjny połączenia DIALOG 06, TEM, TISA, DELTA, CAS(NCI), ACLASS wybiera się w menu.

Solidna konstrukcja umożliwia dokładne oraz sprawne ważenie przedmiotów o większych gabarytach. Stal szlachetna platformy jest odporna na działanie czynników zewnętrznych oraz uszkodzenia mechaniczne. Obudowa i statyw z trwałych materiałów (malowane żeliwo oraz ABS) sprzyjają długiej żywotności urządzenia. Ponadto sprzęt obejmuje 3-letnia gwarancja, abyś nie musiał się martwić naprawą w razie awarii. Wystarczy, że odeślesz go do naszego autoryzowanego serwisu.

Stabilność wagi wynika z wyposażenia jej w antypoślizgowe nóżki, które nie rysują blatu. Możliwość regulacji ich wysokości sprawia, że sprzęt będzie pewnie stał nawet na nierównej nawierzchni. Wskaźnik równowagi (D) na wyświetlaczu pokazuje po umieszczeniu produktu na platformie, czy waga trzyma poziom, a tym samym, czy pomiar jest poprawny.

Wytrzymały sprzęt od TEM okaże się niezwykle użyteczny przy ustalaniu ciężaru produktów w branży spożywczej. Praktyczny model BEKO+LCD035x040150-B1 zda także egzamin w halach magazynowych, przeładowniach czy firmach kurierskich. Precyzyjna waga z legalizacją zgodna z normami prawnymi będzie nieocenionym wyposażeniem Twojej firmy!

 • Legalizacja i certyfikat kalibracji – możliwość wykorzystania w handlu
 • Precyzja pomiaru – do 50 g przy 150 kg
 • Szeroki zakres ważenia – dwa tryby: W1 od 400 g do 60 kg oraz W2 od 1 do 150 kg
 • Nowoczesny panel sterowniczy – wyświetlacz LCD z intuicyjnymi przyciskami
 • Mobilność – zasilanie bateryjne oraz składany statyw
 • Solidność – trwałe, odporne na uszkodzenia materiały (ABS, stal nierdzewna, żeliwo)
 • Wygoda – port RS232, podświetlenie, antypoślizgowe nóżki

Co mam zrobić, jeśli waga się zepsuje?

Nasza firma zapewnia profesjonalną naprawę sprzętu w ramach autoryzowanego serwisu technicznego, dlatego najlepiej najpierw skontaktować się z nami.

Czy mogę podłączyć wagę do komputera?

Tak, ponieważ wyposażono ją w przyłącze RS232, które to umożliwia.

Co oznacza, że sprzęt waży z dokładnością 50 g dla 150 kg?

Znaczy to, że przy ważeniu towaru o ciężarze 150 kg maksymalny margines błędu pomiaru wynosi 50 g.

Model BEKO+LCD035x040150-B1
Nr katalogowy 10200001
Stan artykułu Nowy
Materiał obudowy ABS, malowane żeliwo
Materiał platformy Stal nierdzewna
Zasilanie 7,8V, 1,2A AC
Napięcie / Częstotliwość 110-230V / 50 Hz
Pojemność baterii 4,5 Ah
Bateria wielokrotnego ładowania Tak
Maks. obciążenie 150 kg
Wymiary platformy 35 x 40 cm
Temperatura robocza -10-40°C
Min. obciążenie 400 g
Dokładność 50 g
Tryby ważenia W1, W2
Zakres ważenia W1: 400 g - 60 kg
W2: 1000 g - 150 kg
Dokładność W1: 20 g
W2: 50 g
Jednostka ważenia g, kg
Wyświetlacz LCD
Podświetlenie Tak
Liczba cyfr 6
Wysokość cyfry 28 mm
Wyświetlacz odchylany / obracany Tak
Składany statyw Tak
Przyłącze zewnętrzne RS232
Protokół komunikacyjny DIALOG 06, TEM, TISA, DELTA, CAS(NCI), ACLASS
Przedłużona gwarancja Tak (3 lata)
Legalizacja Tak
Przewód zasilacza 1,8 m
Wymiary (DxSxW) 35,50 x 46,00 x 52,00 cm
Waga 13,50 kg
Wymiary wysyłki (DxSxW) 41,00 x 30,00 x 51,00 cm
Waga wysyłki 14,15 kg

 

Oferujemy następujący komplet:

 • Waga platformowa
 • Zasilacz AC/DC
 • Instrukcja obsługi

Sprzęt znajduje się w paczce, która zabezpiecza całość w czasie transportu.

Pytania i odpowiedzi

 • Kontakt
  Phone

  68 381 70 07
  pn. - pt. 7:00 - 17:00
  Expondo Blog

  Email

  info@expondo.pl
  Odpowiemy na Twoje pytanie tak szybko jak to możliwe
 • Płatność
  Płać szybko i bezpiecznie
  Przelewy24 PayPal Blik Przelew bankowy Mastercard Visa Płatność ratalna Za pobraniem
Wcześniej oglądane