Wagi platformowe

Zainspiruj się blogiem expondo

Jako sklep z wieloletnim doświadczeniem, staramy się, aby wszystkie oferowane przez nas artykuły, zawsze wykonane były z dużą precyzją. Poza wspomnianymi wcześniej wagami elektrycznymi, w sprzedaży posiadamy także profesjonalne wyposażenie gastronomii, oraz szeroki wybór urządzeń spawalniczych.

Prezentowany asortyment, już na etapie produkcji, poddawany zostaje skrupulatnym testom. Dlatego sprzęt wykonany jest z materiałów najwyższej jakości i cechuje się podwyższoną odpornością na obicia, zarysowania i inne uszkodzenia mechaniczne. Dodatkowo nasze produkty wzbogacamy o innowacyjne rozwiązania technologiczne, dzięki czemu są nie tylko wydajne, ale i funkcjonalne.

Wagi platformowe i magazynowe – do różnych zastosowań

Wagi platformowe od Steinberg Systems posiadają solidne powierzchnie ważące, które wytrzymują obciążenie np. do kilkuset kilogramów. W wybranych modelach wynik pomiaru podawany jest z dokładnością nawet do 5 gramów.

Szeroki wybór różnych wariantów pozwala dopasować sprzęt do indywidualnych potrzeb. Wagi magazynowe i platformowe doskonale sprawdzą się w pracach związanych z obliczaniem masy paczek, części samochodowych, elektroniki, artykułów przemysłowych czy spożywczych i wielu innych.

Szczegółowo zaplanowana konstrukcja wag magazynowych, w tym solidna powierzchnia ważąca osadzona nisko nad podłogą, pozwala szybko i wygodnie określać ciężar dużych pakunków. Kolejną cechą elektronicznych wag platformowych jest ich wyraźny, cyfrowy wyświetlacz. Wyniki pomiarów można odczytać w kilogramach, funtach lub niutonach.

W naszej ofercie dostępne są również wagi sklepowe, które posiadają takie funkcje, jak zapisanie w pamięci cen konkretnych produktów, sumowanie wagi towarów lub ich cen, zliczanie sztuk itp. Tak urozmaicona oferta wag od Steinberg Systems stwarza wiele możliwości.

Wagi platformowe w profesjonalnej pracy

Prezentowane wagi platformowe znajdą zastosowanie praktycznie w każdej dziedzinie i branży. Dzięki wytrzymałej powierzchni ważącej i innowacyjnej technologii nadają się do określania ciężaru palet, paczek m.in. w magazynach, warsztatach, zakładach produkcyjnych, przemysłowych i handlowych.

Zapraszamy do zapoznania się z bogatą ofertą wszystkich naszych wag elektronicznych. Wśród nich znajdują się wagi hakowe, sprawdzające się np. w warsztatach samochodowych i wagi precyzyjne – idealne do laboratoriów i placówek naukowo-badawczych.

Wagi magazynowe Steinberg, dzięki lekkiej konstrukcji i zasilaniu akumulatorkami, są komfortowe w transporcie (baterie oraz akumulatory w zestawie). W niektórych modelach wag elektronicznych, platformy wyposażone zostały w kółka, co dodatkowo ułatwia ich przemieszczanie.

Wymienione cechy (mała waga i zasilanie bateriami) zapewniają komfortowe ich przenoszenie oraz eksploatację praktycznie w każdym miejscu. Dlatego też wagi platformowe stosowane są w magazynach, hurtowniach, warsztatach, pracowniach hobbystycznych, na zapleczach sklepów i w wielu innych miejscach, gdzie wymaga się szybkiego ważenia produktów o dużej masie.

Za sprawą dodatkowych funkcji – takich jak zliczanie sztuk i pamięć cen jednostkowych – ważenie jest wygodniejsze oraz dokładniejsze. Do budowy wag magazynowych użyto wytrzymałych materiałów, dzięki czemu urządzenia sprawdzą się przez lata. Wagi platformowe Steinberg Systems to profesjonalny sprzęt do różnorodnego zastosowania!