Produkt: EX10390003

|

Model: 9.3118593E7

Sterylizator UV-C - 87 l - stal nierdzewna - INOX

8549,00 zł
Ceny zawierają VAT

Gotowe do wysyłki!

Czas dostawy to ok. 1-3 dni

W 100% bezpieczna płatność

  • Skuteczność – światło UV-C zabija bakterie i wirusy ze skutecznością 99,99%
  • Długa trwałość – lampy UV mają żywotność do 3000 godzin lub 1000 cykli
  • Bezpieczeństwo – lampy UV wyłączają się po otwarciu drzwi
  • Solidność – obudowa i komora o pojemności 87 l wykonane ze stali nierdzewnej odpornej na promieniowanie UV
  • Dokładność – czas naświetlania UV można kontrolować za pomocą timera (1-60 min) i wyświetlacza LED

OPIS PRODUKTU

Sterylizator UV-C - 87 l - 81 W

Nowoczesny sterylizator UV-C Tungsram oczyści przedmioty codziennego użytku z bakterii oraz wirusów szybko i bez produktów ubocznych. Skuteczność dezynfekcji na poziomie 99,99% pozwoli zapewnić odpowiednią ochronę Twoim pracownikom, a także klientom. Wystarczy umieścić przedmiot na 5 min w komorze modelu 9.3118593E7, aby promienie UV pozbyły się drobnoustrojów.

Sterylizator ultrafioletowy Tungsram

Wszechstronne zastosowanie sterylizatora UV-C zostanie docenione w wielu branżach. Posłuży do odkażania np. kluczy czy pilotów do telewizorów w hotelach, elektroniki na wystawach w sklepach, naczyń oraz sztućców w lokalach gastronomicznych czy narzędzi medycznych. Znajdzie więc zastosowanie wszędzie tam, gdzie klienci i pracownicy mają częsty kontakt z różnymi przedmiotami.

Lampy UV o wysokiej wydajności w krótkim czasie naświetlają obiekty umieszczone w komorze. Jest to zasługa m.in. efektywnych elektronicznych stateczników. Ponadto lampy cechują się żywotnością do 3000 godzin pracy lub do 1000 cykli.

Łatwa obsługa została zapewniona przez nieskomplikowany panel sterowania, z którym poradzi sobie każdy. Zastosowano też przełącznik bezpieczeństwa wyłączający lampy UV po otwarciu drzwiczek.

Trwałą konstrukcję wykonano z materiałów odpornych na działanie promieni ultrafioletowych. Wśród nich jest stal nierdzewna, z której wyprodukowano obudowę, komorę oraz kratki na przedmioty do odkażenia. Sterylizator ma niewielkie rozmiary umożliwiające postawienie go na stole.

Pozbądź się wirusów oraz bakterii z narzędzi, akcesoriów czy przyborów, z których korzystasz codziennie. Ze sterylizatorem UV-C Tungsram szybko i wygodnie zadbasz o bezpieczeństwo każdego klienta czy pracownika. Nie czekaj i złóż zamówienie już dziś!

DANE TECHNICZNE

Oceny i opinie