Produkt: EX10050435

|

Model: TURBOCLEAN XX PRO

Odkurzacz na mokro i sucho do dywanów i tapicerki - 1200 W - 20 l

629,00 zł
Ceny zawierają VAT

Gotowe do wysyłki!

Czas dostawy to ok. 1-2 dni

W 100% bezpieczna płatność

  • Siła – wysokowydajny silnik 1200 W do niezawodnego czyszczenia dywanów i tapicerki
  • Wszechstronność – różne nasadki, czyszczenie na sucho lub na mokro i dodatkowa dmuchawa
  • Przestronność – o pojemności aż 20 l
  • Niezawodność – połączenie filtra HEPA i gąbki oraz worka do odkurzacza wyłapuje nawet najmniejsze cząsteczki
  • Mobilność – dzięki 4 płynnie działającym kółkom i solidnemu uchwytowi odkurzacz możesz łatwo przenosić i transportować; kabel o długości 4,5 m gwarantuje również duży zakres ruchu
  • Trwałość – dzięki funkcji czyszczenia filtrów usuwane są zabrudzenia z filtrów i wydłuża się ich żywotność

OPIS PRODUKTU

Wydajny odkurzacz na mokro i na sucho do dywanów i tapicerki z 1200 W

Czyste dywany, higieniczna tapicerka i materace bez roztoczy! Dzięki mocnemu odkurzaczowi na mokro i sucho marki ulsonix możesz w kilka sekund wyczyścić delikatne i wymagające powierzchnie. Niezależnie od tego, czy odkurzacz do dywanów jest używany w środowiskach profesjonalnych, takich jak hotele, czy w prywatnych gospodarstwach domowych, przekonuje wysoką wydajnością i higienicznymi rezultatami. 

Sprytne odkurzacze przemysłowe znajdziesz w ofercie ulsonix!

Pomimo poręcznych wymiarów przemysłowy odkurzacz do tapicerki oferuje dużą pojemność 20 l. Aluminiowy silnik gwarantuje wysoką wydajność 1200 W. Dzięki elastycznemu wężowi z tworzywa sztucznego o średnicy 32 mm i długości 1,8 m w połączeniu z aluminiową rurą możesz korzystać z urządzenia wygodnie i szeroko.

Odkurzacz na mokro z licznymi funkcjami i różnymi dodatkami dostosujesz do danej powierzchni. Np. użyj funkcji prania dywanów i tapicerki ze szczotką do dywanów lub sof, aby uzyskać optymalne rezultaty. Użyj mokrej/suchej szczotki, aby dokładnie usunąć uporczywy brud z wilgotnych tekstyliów. Włącz zintegrowaną dmuchawę, aby skutecznie wysuszyć wyczyszczone na mokro powierzchnie. Dywany, materace, fotele czy sofy możesz szybko i bez długiego oczekiwania ponownie wykorzystać. Ssawka szczelinowa uzupełnia funkcje odkurzacza do dywanów.

Niezawodny odkurzacz do tapicerki z trójstopniowym systemem filtrów

Odkurzacz przemysłowy posiada zaawansowany system filtrów składający się z worka do odkurzacza, filtra HEPA oraz dodatkowego filtra gąbkowego. Podczas gdy ten ostatni wyłapuje większe cząsteczki brudu, drobna struktura filtra HEPA uwalnia powietrze od najmniejszych zawieszonych cząstek, takich jak pyłki, drobny kurz lub jaja roztoczy. Zintegrowana funkcja czyszczenia filtra usuwa zabrudzenia, a tym samym wydłuża żywotność filtrów. Gwarantuje wysoką moc ssania odkurzacza na mokro przez długi czas.

Dzięki kompaktowym wymiarom i niewielkiej wadze wynoszącej zaledwie 6.6 kg odkurzacz na sucho i mokro jest idealny do użytku mobilnego w różnych pomieszczeniach, np. w pokojach hotelowych. Odkurzacz do dywanów możesz przenosić za solidny uchwyt lub wygodnie ciągnąć za sobą na czterech lekkobieżnych kółkach.

Wybierając odkurzacz na sucho i mokro marki ulsonix, zyskujesz produkt wysokiej jakości. Oprócz precyzyjnego wykonania i wytrzymałych materiałów wodoodporność (IPX4) zapewnia bezpieczeństwo i niezawodnie chroni wnętrze odkurzacza do dywanów. Docenisz także połączenie wysokiej wydajności, niewymagającej konserwacji i długiej żywotności.

DANE TECHNICZNE