Liczba opinii: (4)

Szorowarka - akumulatorowa - 850 W

9499,00 zł
Cena zawiera 23% VAT.

Produkt : EX10050131

|

Model : TOPCLEAN 850

Cena zawiera 23% VAT.
Szt.
Rabat
Za produkt
1+
0%
9499,00 zł
3+
5%
9024,05 zł
5+
10%
8549,10 zł
10+
15%
8074,15 zł
Kluczowe informacje
  • Efektywność – silnik o mocy 550 W napędza 18-calową szczotkę z prędkością 155 obr./min, silnik ssawy 300 W
  • Wysoka wydajność 1450 m²/h – określa w przybliżeniu, jak duże powierzchnie można wyczyścić w ciągu godziny
  • Zasilanie przez dwie baterie 12 V 85 AH – może pracować nieprzerwanie przez 2 godz., a poziom naładowania baterii wyświetla się na panelu sterowania
  • Łatwe manewrowanie – dzięki dwóm dużym tylnym kołom i skrętnemu kołu przedniemu wykonanym z wytrzymałego i elastycznego poliuretanu
  • Wygoda w użyciu, regulacji i utrzymaniu – jest ona intuicyjna, a operator nie potrzebuje specjalnych kwalifikacji
Bezpieczne metody płatności
Szczegóły dostawy
Zwroty i gwarancja

OPIS PRODUKTU

Szorowarka do podłóg 850 W

Szorowarka do podłóg marki Ulsonix znacząco zwiększa efektywność codziennych czynności porządkowych. Za sprawą dużej wydajności urządzenie pozwala zaoszczędzić wiele czasu i wysiłku podczas mycia rozmaitych powierzchni. Dzięki temu model TOPCLEAN 850 doskonale sprawdzi się w różnego rodzaju fabrykach, hipermarketach, salonach samochodowych, warsztatach, jak również w szkołach, muzeach, szpitalach, biurach i wielu innych miejscach użyteczności publicznej.

Szorowarka akumulatorowa od Ulsonix – charakterystyka

Szorowarka podłogowa TOPCLEAN 850 oferowana przez markę Ulsonix to bezprzewodowe urządzenie przeznaczone do profesjonalnego użytku w zróżnicowanych miejscach publicznych – sklepach, fabrykach, muzeach, szkołach, restauracjach, hotelach i wielu innych. Produkt cechuje się imponującą funkcjonalnością oraz efektywnym działaniem. Pomaga zaoszczędzić mnóstwo czasu oraz wysiłku przy wykonywaniu codziennych porządków.
Wysoka efektywność urządzenia jest zasługą silnika o mocy 550 W wprawiającego 18-calową szczotkę w ruch z prędkością 155 obrotów na minutę. Dodatkowo szorowarkę wyposażono w silnik ssawy 300 W, który napędza dyszę ssącą o szerokości 550 mm. Zapewnia to 100% zbierania wody nawet w trudno dostępnych miejscach. Doświadczony operator w ciągu godziny oczyści maksymalnie aż 1450 m² brudnej podłogi.
Funkcjonalność oferowanego produktu osiągnięto dzięki dwóm zbiornikom – na czystą wodę oraz na zbieraną podczas czyszczenia. Ich duża pojemność wynosząca odpowiednio 22 l i 24 l pozwala na długą i niezakłóconą pracę. Przyczyniają się do tego również dwie baterie zasilające szorowarkę, umożliwiające jej nieprzerwane funkcjonowanie przez 2 godziny. Ich pełne ładowanie trwa 8 godzin, a jego przebieg wyświetla się na panelu sterowniczym.
Wielozadaniowość urządzenia wynika z łatwego dostosowania maszyny do rodzaju czyszczonej powierzchni i stopnia jej zabrudzenia. W zależności od potrzeb dopuszcza się delikatne polerowanie bez użycia wody bądź też intensywne kilkukrotne moczenie i szorowanie. Maszyna posiada także specjalną dźwignię do podnoszenia oraz opuszczania wycieraczki regulowaną za pomocą panelu kontrolnego, co dodatkowo zwiększa dokładność polerowania.
Mobilność szorowarki jest zasługą bezprzewodowości oraz trzech kółek – dużych tylnych i przedniego skrętnego. Odznacza się zwrotnością, a jej obsługa nie wymaga wiele wysiłku. Koła wykonano z poliuretanu odpornego na intensywne użytkowanie oraz wiele substancji, jak np. rozlana kawa czy rozpuszczalnik. Specjalny zderzak zapobiega ewentualnemu uszkodzeniu ścian i innych powierzchni podczas pracy urządzenia.
Łatwość obsługi produktu od Ulsonix została zapewniona przez intuicyjny panel sterowniczy, co sprawia, że operator nie potrzebuje żadnych specjalnych kwalifikacji. Dodatkowo możliwość regulowania uchwytu pozwala na swobodne dostosowanie go do wzrostu każdej osoby. Rączka oraz szczotka zamocowane są za pomocą specjalnego zatrzasku, dzięki czemu ich wymiana odbywa się szybko i bez jakichkolwiek narzędzi.

DANE TECHNICZNE

Oceny i opinie


5.0

Na podstawie 4 opinii

Sortuj według :

2 miesiące temu Opublikowano na Expondo Ireland

Brak opinii.

Wyświetl oryginalną opinię

3 miesiące temu Opublikowano na Expondo Czech Republic

Pralka podłogowa zasilana akumulatorowo

Doskonałe urządzenie, prosty skład, szybkie i wysokiej jakości czyszczenie.

Wyświetl oryginalną opinię

8 miesięcy temu Opublikowano na Expondo Germany

Maszyna do czyszczenia

Do tej pory maszynę uruchomiliśmy tylko raz. To było szybkie i łatwe. Pierwsze rezultaty są bardzo pozytywne. Myślę, że znaleźliśmy dla siebie idealne urządzenie.

Wyświetl oryginalną opinię

w zeszłym roku Opublikowano na Amazon Germany

Maszyna jest po prostu świetna i jesteśmy z niej bardzo zadowoleni

Nie można załadować multimediów.

Wyświetl oryginalną opinię

Często zadawane pytania

Czy mogę stosować środki czyszczące?

Oczywiście, należy je wlać do zbiornika czystej wody.

Mam dużą restaurację i potrzebuję urządzenia, którego mogę użyć, aby szybko wyczyścić podłogę po serwisie. Czy polecacie ten sprzęt?

Tak, to urządzenie jest idealne do szybkiego i skutecznego wysprzątania dużych powierzchni, co pomoże zaoszczędzić czas oraz zmniejszyć koszty pracy. Twoja restauracja będzie świecić czystością w oczekiwaniu na kolejnych gości. Maszyna może pracować na bateriach 2 godziny, a to wystarczy, aby posprzątać pomiędzy kolejnymi serwisami (śniadanie/lunch/obiad).

Z nami jesteś

w dobrych rękach!

Dzięki dużemu doświadczeniu, chęci do oferowania doskonałej jakości i oszczędzania pieniędzy rozwijamy własne silne marki o zrównoważonym wzornictwie „Made in Germany”. Ciesząc się uznaniem ponad 1000000 zadowolonych klientów, stale rozwijamy nowe metody, aby spełnić indywidualne życzenia i wymagania.

Nasza infolinia jest otwarta dla Ciebie

pn. - pt. 8:00 - 15:00

Zaufali nam eksperci na całym świecie
Ponad 16 lat
doświadczenia w e-commerce
3 MILIONY
osób kupiło nasze produkty