Szorowarki

Poznaj nasz szeroki wybór produktów
Więcej kategorii

1 - 13 z 13 produktów

Nie znaleziono wyników dla danego filtra!

Oferowane w tej kategorii urządzenia znajdą zastosowanie w profesjonalnych firmach sprzątających pomieszczenia biurowe, szkoły, zakłady przemysłowe, magazyny itp. Marka Ulsonix oferuje urządzenia odznaczające się dużą wydajnością oraz bardzo wygodną obsługą. Jeżeli szukasz sprzętów do utrzymania czystości, sprawdź także pojemne kosze na śmieci oraz mobilne wózki sprzątające.

Szorowarki do podłóg

Szorowarki należą do kategorii urządzeń, które wielokrotnie zwiększają efektywność osób zajmujących się pracami porządkowymi. W zależności od modelu umożliwiają w ciągu godziny wyczyszczenie nawet 1600 m² podłogi. Manewrowanie jest niezwykle proste – mają ergonomiczne uchwyty i zwrotne kółka. W łatwym dostosowaniu do charakteru prac (czyszczenie, mycie, polerowanie) pomagają dostępne akcesoria: pady i szczotki.

W zależności od potrzeb można wybrać pomiędzy modelami zasilanymi sieciowo, jak i akumulatorowo. Te drugie sprawdzą się podczas sprzątania trudniej dostępnych miejsc, np. pomiędzy sklepowymi regałami.

Maszyny do mycia podłóg najwyższej jakości

Szorowarki od Ulsonix odznaczają się funkcjonalnymi rozwiązaniami konstrukcyjnymi. Zbiorniki (na brudną i czystą wodę) są pojemne oraz łatwe do napełnienia/opróżnienia. Panele sterownicze zaś odznaczają się intuicyjnością, a wymiana szczotek przebiega – dzięki mocowaniom na zatrzaskach – bardzo wygodnie. O najwyższą jakość wykonania urządzeń dba zespół inżynierów i kontrolerów jakości.

Przekonaj się o walorach użytkowych szorowarek dostępnych w expondo.pl. Zamów je z dostawą pod wskazany adres!