Produkt: EX10250609

|

Model: UNI_SHED_02

Osłona na kosze na śmieci metalowa- 2 kosze (240 l) - zamykana

1229,00 zł
Ceny zawierają VAT

Gotowe do wysyłki!

Czas dostawy to ok. 1-2 dni

W 100% bezpieczna płatność

  • Przestronność – o wymiarach 155 x 90 x 133 cm mieści 2 kosze (po 240 l), narzędzia ogrodnicze czy małe rowerki
  • Porządek – do chronionego przed wiatrem i warunkami atmosferycznymi składowania odpadów zmieszanych, makulatury, odpadów ogrodowych lub żółtych worków
  • Praktyczność – zamykane drzwi i pokrywa z pneumatycznym mechanizmem podnoszenia dla łatwej obsługi
  • Prostota – nieskomplikowana konstrukcja, a co za tym idzie bezobsługowość
  • Trwałość – solidna aluminiowa konstrukcja jest szczególnie odporna na korozję i inne czynniki

OPIS PRODUKTU

Dyskretna metalowa osłona na kosze na śmieci z pneumatycznym mechanizmem podnoszenia

Zamykana metalowa osłona na kosze na śmieci marki Uniprodo to bezpieczne i estetyczne rozwiązanie do przechowywania odpadów. Dzięki wymiarom 155 x 90 x 133 cm dwa kontenery o pojemności 240 l, meble ogrodowe lub małe rowery mogą być chronione przed wiatrem i pogodą. Dwuskrzydłowe drzwi 135 x 124 cm i pneumatyczny mechanizm podnoszenia pokrywy zapewniają łatwy dostęp. Otwory wentylacyjne zapobiegają gromadzeniu się wilgoci i nieprzyjemnych zapachów.

Obudowa śmietnika 2 x 240 l wykonana z metalu

Po zamknięciu osłona na kosze na śmieci ma jednospadowy dach. W przypadku opadów taka konstrukcja zapewnia swobodny odpływ wody do tyłu. Czynności związane z czyszczeniem i konserwacją ograniczają się do minimum. Montaż obudowy śmietnika jest również nieskomplikowany i każdy go z łatwością przeprowadzi.

Metalowa osłona na kosze na śmieci dla 2 kontenerów zachwyca również wyjątkowo długą żywotnością. Został wykonany z aluminium. Materiał jest szczególnie odporny na korozję, a jednocześnie odznacza się niskimi wymaganiami konserwacyjnymi. Po zakończeniu okresu użytkowania z łatwością poddaje się recyklingowi. Postaw na wysoką jakość dzięki metalowym osłonom koszy na śmieci Uniprodo!

DANE TECHNICZNE