Nowy

Produkt: EX10250651

|

Model: UNI_FP_100

Palenisko ogrodowe - 40 x 30 x 26 cm - składane

319,00 zł 349,00 zł
Ceny zawierają VAT

Najniższa cena z ostatnich 30 dni przed obniżką: 349,00 zł

Gotowe do wysyłki!

Czas dostawy to ok. 1-3 dni

W 100% bezpieczna płatność

  • Mobilność – idealny w podróży dzięki łączonej konstrukcji i niewielkiej wadze
  • Przemyślany projekt – inteligentnie rozmieszczone szczeliny powietrzne i specjalny ruszt umożliwiają czyste spalanie
  • Ekonomia – dzięki specjalnemu kształtowi litery V drewno wsuwa się w środek żaru, co gwarantuje wysoki poziom ciepła przy niskim zużyciu
  • Wszechstronność – idealne do robienia chleba na patyku (Stockbrot) lub pieczenia pianek w ogrodzie oraz na tarasie
  • Trwałość – wykonanie z żaroodpornej stali węglowej o grubości 1.2 mm z czarną powłoką

OPIS PRODUKTU

Składane palenisko ogrodowe zapewnia przytulną atmosferę na zewnątrz

Szukasz sposobu na spędzenie kameralnych wieczorów z przyjaciółmi? W takim razie składane palenisko ogrodowe marki Uniprodo to idealne i trwałe rozwiązanie!  Dzięki konstrukcji wtykowej i niewielkiej wadze sprzęt możesz szybko ustawić w dowolnym miejscu: czy to w ogrodzie, na tarasie, czy nawet na pikniku lub biwaku w podróży.

W palenisku na taras rozpalasz ogień w bezpieczny i czysty sposób. Specjalny ruszt sprawia, że płomienie mają dużo tlenu do spalania i możesz cieszyć się ciepłem, nie martwiąc się o dym lub popiół. Specjalny kształt litery V pozwala na zsuwanie się drewna do środka żaru, gdzie spala się ono efektywniej i gwarantuje wysoki poziom ciepła przy niskim zużyciu. 

Wykonane z powlekanej, ogniotrwałej stali węglowej palenisko ogrodowe jest nie tylko wyjątkowo niewrażliwe na silne gromadzenie się ciepła. Charakteryzuje się także dużą odpornością na rdzę i inne czynniki zewnętrzne. Ogród z koszem paleniskowym gwarantuje ciepłą, przytulną atmosferę na długie lata. Przy okazji: aby zaoszczędzić miejsce podczas przechowywania, wystarczy rozebrać poszczególne elementy.

DANE TECHNICZNE

Oceny i opinie