Kominki ogrodowe

Zainspiruj się blogiem expondo

Jeśli cenisz chwile spędzane w ogrodzie, na działce, a nawet patio czy tarasie, z pewnością docenisz kominki ogrodowe marki Uniprodo. Kiedy jesień zbliża się wielkimi krokami, dni stają się coraz krótsze, a powietrze chłodniejsze szczególnie rano i wieczorem, relaks na powietrzu nie jest już tak przyjemny jak latem. Dlatego warto zaopatrzyć się w kominek ogrodowy, który zapewni Ci ciepło oraz przytulny klimat nawet po zmierzchu. Piecyk tarasowy sprawdza się nie tylko w czasie relaksu, ale również garden party czy spotkań z rodziną.

W naszym sklepie znajdziesz więcej produktów, które zapewniają udany wypoczynek lub imprezę w ogrodzie przy niemal każdej aurze. Należą do nich pawilony i pergole, które wybierzesz zgodnie ze swoim gustem oraz potrzebami. W ofercie mamy również parasole, które doskonale zdają egzamin nie tylko na tarasach, ale również na niedużych balkonach.

Jak działa kominek ogrodowy?

Kominek ogrodowy to prosta okrągła konstrukcja wykonana ze stali lub żeliwa. Sklep expondo.pl oferuje modele wyprodukowane z jednego lub drugiego materiału różniące się także wielkością. Tak solidne stopy jak stal i żeliwo pozwalają na wieloletnią, pomyślną eksploatację sprzętu. Urządzenia wyposażono w środku w ruszty, które zapewniają optymalny przepływ powietrza, równomiernie podtrzymujący ogień.

Przez duże drzwi wkłada się do środka opał – węgiel drzewny lub drewniane kłody. Jednocześnie drzwi stanowią zabezpieczenie przed dostępem dzieci i domowych zwierząt. Wybrane warianty piecyków ogrodowych posiadają siatkę wokół komory paleniska, która umożliwia obserwację płomieni.

Kominek tarasowy Uniprodo

Osobom ceniącym sprzęt wielofunkcyjny polecamy palenisko ogrodowe marki Uniprodo. Pełni ono bardzo podobną funkcję co piecyk tarasowy z tą różnicą, że sprawdzi się też jako stół. Po całkowitym wygaszeniu ognia i wyczyszczeniu śladów dymu wystarczy zastosować specjalną wkładkę dołączoną do zestawu. Kominek tarasowy nie tylko daje przyjemne ciepło żywego ognia, ale również zdaje egzamin jako dekoracja dzięki wykończeniu mozaiką.

Jeśli Twoją zmorą podczas letnich wieczorów są komary i meszki, zamów sprzęt owadobójczy marki Uniprodo. W asortymencie sklepu expondo.pl znajdziesz m.in. lampy owadobójcze i elektryczne łapki na muchy. Z tak skutecznym wyposażeniem wieczorny relaks będzie jeszcze efektywniejszy, a impreza bardziej udana.