Produkt: EX10250228

|

Model: UNI_SAUNA_BS8.0KW

Piec do sauny - trójfazowy - elektryczny - 8 kW

1349,00 zł
Ceny zawierają VAT

Gotowe do wysyłki!

Czas dostawy to ok. 1-3 dni

W 100% bezpieczna płatność

  • Kompatybilność – idealne do pomieszczeń o średniej objętości (8-12 m³)
  • Wytrzymałość – wykonanie z aluminium, cynku i stali nierdzewnej odpornych na działanie wody
  • Wydajność – optymalna moc (8 kW) dostosowana do wielkości pomieszczenia i szybkiego osiągania temperatury do 110°C
  • Solidność – trwała i wygodna w przenoszeniu konstrukcja
  • Użyteczność – dedykowany do suchych saun z możliwością wytwarzania pary

OPIS PRODUKTU

Elektryczny piec do sauny 8 kW

Z elektrycznym piecem do sauny suchej z funkcją wytworzenia pary stworzysz własną prywatną saunę. Zaprojektowano go z myślą o wszystkich tych, którzy szukają naturalnego sposobu na oczyszczenie i relaks. Wysoka temperatura generowana przez elektryczny piec do sauny z pewnością pomoże Tobie i Twoim gościom z bólami mięśni czy stawów.

Piec do sauny suchej 8kW – opis

O wydajności produktu świadczy moc na poziomie 8 kW. Dzięki niej piec do sauny szybko osiąga temperaturę do 110°C. Dzięki temu sprzęt doskonale sprawdza się w pomieszczeniach o średnich rozmiarach (od 8 do 12 m³)

Solidne wykonanie ze stali nierdzewnej, aluminium i cynku gwarantuje dużą wytrzymałość pieca do sauny suchej na uszkodzenia. Ponadto klasa ochrony IPX4 świadczy o tym, że urządzenie jest odporne na działanie wody. Bez obawy możesz nią polać rozgrzane kamienie, aby zwiększyć wilgotność w saunie.

Niewielka waga pieca do sauny 8 kW wpływa na jego wygodne przenoszenie, ustawianie, a także łatwą obsługę. Urządzenie możesz także przymocować do ściany, co zwiększy jego stabilność.

Z wydajnym piecem do sauny suchej zyskasz nowe miejsce do relaksu. Umilisz też czas swoim gościom i zadbasz o ich zdrowie. Poza wydajnością i praktycznością piec do sauny charakteryzuje się również bezpieczeństwem. Świadczy o tym specjalne zabezpieczenie przed przegrzaniem. Złóż zamówienie i przekonaj się o skuteczności elektrycznego pieca do sauny już dziś! Zachęcamy też do zapoznania się z akcesoriami: kamieniami do sauny (10250234) i kontrolerem (10250225).

DANE TECHNICZNE

Oceny i opinie