Produkt: EX10250319

|

Model: UNI_CLOCK_01

Zegar ścienny - 50 cm

339,00 zł
Ceny zawierają VAT

Gotowe do wysyłki!

Czas dostawy to ok. 1-3 dni

W 100% bezpieczna płatność

  • Czytelny – duże cyfry i przejrzyste szkło
  • Nieodblaskowy materiał – poliwęglan na przedniej szybie
  • Cichy – nie rozprasza głośnym tykaniem
  • Automatyczne działanie – synchronizacja z sygnałem DCF77 oraz przełączanie czasu zimowego / letniego
  • Łatwy w obsłudze - wystarczy zainstalować baterię z tyłu zegara i powiesić go na gwoździu lub śrubie

OPIS PRODUKTU

Nowoczesny zegar ścienny

Zegar ścienny 50 cm marki Uniprodo to elegancki i funkcjonalny sprzęt. Montaż modelu UNI_CLOCK_01 jest bardzo prosty – wystarczy tylko zainstalować baterię z tyłu urządzenia i powiesić go na gwoździu lub śrubie. 

Zegar do salonu – charakterystyka

Atrakcyjny i elegancki design zegara ściennego sprawia, że będzie ozdobą każdego miejsca. Jego dekoracyjny wygląd to zasługa nieodblaskowego materiału przedniego wykonanego z poliwęglanu szklanego oraz obudowy z aluminium i ABS. Klasyczne kolory (biel, srebro oraz łatwe do odczytania, duże, czarne cyfry) będą pasować do każdego wnętrza.

Cicha praca modelu UNI_CLOCK_01 pozwala pracować w skupieniu oraz nie rozprasza w domu lub na otwartej przestrzeni. Ruch sekundnika jest prawie niezauważalny, więc nie musisz martwić się, że będzie zakłócał spokój lub irytował. Zegar ścienny jest zasilany baterią 1,5 V AA (Mignon / LR6), która wystarcza na około 10 miesięcy (brak w zestawie).

Uniwersalność produktu od Uniprodo uwidacznia się w tym, w jak wielu miejscach znajdzie zastosowanie. Urządzenie będzie pasować do biur, urzędów pocztowych, foyer, lobby, salonów, kuchni oraz sypialni i innych cichych pomieszczeń. Dzięki synchronizacji z sygnałem czasowym za pomocą odbiornika DCF77 zegar automatycznie przełącza się na czas zimowy / letni. Sprzętu nie można ręcznie przystosować do innej strefy czasowej!

DANE TECHNICZNE

CZĘSTO ZADAWANE PYTANIA