Produkt: EX18000493

|

Model: UNI_SAUNA_S01-SET

Zestaw Kamienie do sauny - 20 kg + Panel sterujący do sauny - 400 V 3 N

1649,00 zł
Ceny zawierają VAT

Gotowe do wysyłki!

Czas dostawy to ok. 1-3 dni

W 100% bezpieczna płatność

  • Wielofunkcyjność – czytelny wyświetlacz LED, kontrola temperatury, czasu i światła
  • Prosty – łatwy w instalacji oraz obsłudze, możliwy montaż na ścianie
  • Kompatybilność – moduł sterujący do pieców do sauny UNI_SAUNA_V9.0KW i UNI_SAUNA_V6.0KW
  • Trwałość – wytrzymałe materiały wysokiej jakości
  • Skuteczność – doskonała przewodność i utrzymywanie ciepła

OPIS PRODUKTU

Zestaw Kamienie do sauny - 20 kg + Panel sterujący do sauny - 400 V 3 N

Kamienie do sauny stosuje się razem ze specjalnymi piecami, które nagrzewają je do odpowiedniej temperatury. Model UNI_SAUNA_S01 od Uniprodo można z powodzeniem stosować z urządzeniami tego samego producenta i większością pieców do sauny dostępnych na rynku. W zestawie z kamieniami dostarczamy praktyczny panel sterujący UNI_SAUNA_C01, który służy do regulowania warunków panujących w saunie. Produkt marki Uniprodo doskonale sprawdzi się razem z piecem tego producenta (10250210).

Oryginalne kamienie do sauny

Wysoka jakość produktu marki Uniprodo to zasługa świetnego przewodzenia ciepła i zdolności do jego długotrwałego magazynowania. Cechuje je również niska rozszerzalność cieplna przy dość wysokiej obciążalności cieplnej.

Trwałość modelu UNI_SAUNA_S01 pozwala na korzystanie z niego przez długi czas. Oferowany zestaw zawiera 20 kg kamieni do sauny o naturalnym wyglądzie. Ten komplet będzie doskonałym uzupełnieniem wyposażenia każdej domowej oraz publicznej sauny.

Kontroler do sauny Uniprodo

W zestawie poza kontrolerem znajduje się też skrzynka elektryczna, którą należy podłączyć do pieca. Element powinien być zainstalowany przez wykwalifikowanego specjalistę, znającego wymogi dotyczące kompatybilności przewodów z mocą pieca do sauny. Przewody nie są dostarczane z produktem. Sprzęt jest zasilany prądem o napięciu 400 V 3 N.

Łatwy w użytkowaniu model UNI_SAUNA_C01 pozwala na regulowanie temperatury, oświetlenia oraz czasu pracy. Wszystkie wartości są przedstawiane na cyfrowym ekranie LED, a dotykowa obsługa nie sprawia problemu. Panel możesz przymocować do ściany przy wejściu do sauny. Obudowę sprzętu wykonano z bardzo mocnego ABS-u.

DANE TECHNICZNE

Oceny i opinie