Sprawdzona jakość

Parasole ogrodowe

Poznaj nasz szeroki wybór produktów
Więcej kategorii

1 - 24 z 159 produktów

Nie znaleziono wyników dla danego filtra!
1 od 7

Parasole ogrodowe marki Uniprodo dostępne w sklepie expondo.pl zapewnią skuteczną ochronę przed słońcem i deszczem. Wybrane modele oferują ponadto zabezpieczenie przed szkodliwym promieniowaniem UV, dysponując powłoką UPF 50+, co potwierdziły badania przeprowadzone przez Instytut Włókien Naturalnych i Roślin Zielarskich.

Wysoka jakość wykonania, niezawodność oraz stabilność to cechy, które są charakterystyczne dla produktów od Uniprodo. Sprzęt znakomicie sprawdzi się nie tylko w każdym przydomowym ogrodzie i na tarasie, ale podobnie jak inne produkty tej marki, takie jak np. sprzęt do basenów i jacuzzi jest często wybierany przez właścicieli hoteli.

Parasole ogrodowe Uniprodo – różnorodność

Parasole ogrodowe znajdujące się w naszej ofercie są dostępne w kilku wariantach kolorystycznych. W efekcie każdy klient wybierze barwę idealnie komponującą się ze stylistyką swojego ogrodu. Oprócz tego można je podzielić ze względu na kształt. Do wyboru są parasole o prostokątnym zadaszeniu oraz ośmiokątne.

Ponadto mamy też parasole stojące, idealne do stołów ogrodowych, a także wiszące – zamontowane na specjalnych wysięgnikach. Wybrane modele dysponują dodatkowo funkcją wychylanego zadaszenia, pozwalając odpowiednio ustawić cień. Na stronach expondo.pl znajdziesz również inne urządzenia bardzo przydatne w ogrodzie, np. myjki ciśnieniowe marki hillvert, a także pompy głębinowe MSW.

Ochrona przed słońcem i opadami deszczu

Parasole ogrodowe Uniprodo wykonane zostały z wysokiej jakości materiałów. Zadaszenie z poliestrowej tkaniny jest odporne na działanie czynników atmosferycznych, takich jak słońce i deszcz. Nie tylko zapewnią więc przyjemny cień podczas upalnej pogody, ale też stanowić będą skuteczną ochronę przed opadami. W połączeniu z obszernymi rozmiarami jest to gwarancją komfortowego wypoczynku na świeżym powietrzu, niezależnie od warunków pogodowych.

Znakomitymi dodatkami do parasoli dostępnych w expondo.pl są akcesoria w postaci specjalnego pokrowca, pozwalającego bezpiecznie przechowywać parasol przez cały rok, a także stojaki, zwiększające stabilność, np. podczas silnego wiatru. Bardzo dużą popularnością cieszą się ponadto namioty imprezowe Royal Catering oraz nalewaki do piwa tej samej marki.