Produkt: EX10280130

|

Model: WIE-AT-300

Pułapka na kuny, lisy, szczury - 102 x 18 x 27.5 cm - rozmiar oczek: 25 mm

219,00 zł
Ceny zawierają VAT

Gotowe do wysyłki!

Czas dostawy to ok. 1-3 dni

W 100% bezpieczna płatność

  • Przyjazna zwierzętom – łap szkodliwe i niechciane zwierzęta bez ich krzywdzenia
  • Niezawodność – czuły mechanizm, bezpieczne zamykanie oraz oczka siatki 25 x 25 mm skutecznie wyłapują zwierzęta
  • Bezpieczeństwo – z solidną rączką do przenoszenia z osłoną chroniącą dłoń
  • Trwałość – odporna na warunki atmosferyczne dzięki wykonaniu ze stali galwanizowanej
  • Akcesoria – zawiera szczypce do mięsa, haczyki i rękawiczki foliowe

OPIS PRODUKTU

Bezpieczna pułapka na kuny, lisy, szczury

Żywołapki są powszechnie uważane za humanitarną metodę odłowu zwierząt. Pułapka na gryzonie od Wiesenfield to szczególnie niezawodny i łatwy w użyciu model. Czuły mechanizm i szeroka gama akcesoriów sprawiają, że chwytanie i przenoszenie szkodliwych lub niechcianych zwierząt jest bezpieczne i nieskomplikowane. Samozamykająca się żywołapka na szczury jest już wstępnie zmontowana i można jej używać natychmiast po rozpakowaniu.

Łatwa w obsłudze żywołapka na szczury

Pułapka na kuny jest wykonana w całości ze stali ocynkowanej, dzięki czemu jest szczególnie odporna na rdzę, a przez to wyjątkowo trwała. Oznacza to, że możesz ją ustawić nie tylko na strychu, w piwnicy, komórkach czy garażach, ale także w ogrodach czy na terenie gospodarstwa rolnych.

Przy całkowitych wymiarach 102 x 18 x 27.5 cm i rozmiarze oczek 25 x 25 mm, żywołapka jest odpowiednia dla mniejszych zwierząt, takich jak szczury, ale może być również używany jako pułapka na kuny czy koty. Czuły mechanizm blokujący niezawodnie reaguje na każdy ruch. Po złapaniu zwierzęcia w pułapkę i całość bezpiecznie przeniesiesz za pomocą uchwytu z osłoną chroniącą dłoń.

Oprócz samej żywołapki w dostawie zawarto niezbędne akcesoria, z których możesz natychmiast korzystać. Znajdziesz wśród nich do nich szczypce i haczyki do mięsa oraz foliowe rękawiczki do przygotowania pułapki, a także bezpiecznego wypuszczania zwierząt na niezamieszkane tereny.

DANE TECHNICZNE

Oceny i opinie